Čas jako módní záležitost

<a href=“https://www.bloglovin.com/blog/18978373/?claim=dbgkupn3s8e“>Follow my blog with Bloglovin</a>

V současné době se o spojení móda + čas diskutuje stále častěji. Zejména kontrast pomalé a rychlé módy zajímá už nejen fashion odborníky a ekologické aktivisty. Jako konzument se určitě i vy zamýšlíte nad tím, jak často nakupujete oblečení nebo s jakou frekvencí to použité prodáváte či vyhazujete. Nebo stále ještě ne?

Rychlost nakupování

Náš tým se z děsivě častého nakupování fast fashion, kdy jsme si dělaly radost i několikrát týdně, dostal k rozumným nákupům dražších a kvalitnějších kousků 1-2 x měsíčně. Jedním z doplňků, do kterého se vyplatí investovat, jsou rozhodně hodinky. U mužů to platí dvojnásob, protože jejich look ostatní šperky spíš kazí. Ani my ženy bysme ale neměly bezmyšlenkovitě koupit první, co uvidíme. Dát si čas na to vybrat ideální model se v tomhle případě určitě vyplatí. No a už tu ten čas máme zase. 🙂

helveti_wenger

Na internetu nebo v obchodě?
Promyslet si náš nákup můžeme v obou případech, záleží spíš, jaký způsob pro nás bude pohodlnější. My jsme si po delším zvážení vybraly e-shop. Na Helveti mají luxusní, sportovní, barevné, digitální, velké, minimalistické,…prostě snad všechny typy běžně dostupných i vzácnějších hodinek.

Praktické s romantickými detaily

Naše soukromé výběrové řízení vyhrál model Wenger City Very Lady představený na podzim roku 2016. Jsou jednoduché a praktické, ale ne nudné. A to díky zlatým detailům. Jednou z nejdůležitějších vlastnosti hodinek je podle nás praktičnost. Jak se nehodí ke zlatým nebo stříbrným šperkům, nemají u nás velkou šanci. Tyhle ale můžete vzít k obojímu. Navíc budou dobře vypadat jak ve spojení se sportovním, tak s elegantním outfitem. Vzhledem k ceně nemůžete čekat zázraky. Nerezová ocel ale něco vydrží a vodotěsnost do 30 cm my méně šikovné také oceníme 🙈.

wenger-city-very-lady-011421109

Foto: Helveti, článek je soutěžním příspěvkem v blogerské výzvě Helveti