Dřevěné motýlky nejen pro muže/Wooden bowties

Před pár týdny jsem objevila krásné designové motýlky ze dřeva Belmonde a hned jsem zalitovala, že nejsem muž. Alespoň na jeden den. Pak mi došlo, že i já si můžu užívat pohled na tuhle krásu naživo a objednala jsem jeden pro tátu s tím, že si ho třeba někdy půjčím. Pánský styl čas od času nosím, tak proč ne.

Miluju přírodní materiály i jejich kombinace a právě dřevo jde podle mě dobře dohromady třeba s bavlněnými košilemi. Z motýlku cítím atmosféru lesa a zároveň na něm vidím milovanou Prahu. Není to skvělá kombinace přesně těch dvou míst, která potřebujeme k životu? Přírody a města? Motiv je precizně provedený, takže už z dálky poznáme, co symbolizuje.

Motiv města na přírodním materiálu, proč ne

Pokud jde o praktické záležitosti, motýlek přišel během pár dní v pěkné papírové krabičce se vzkazem. Já měla trochu problém otevřít ji bez porušení, ale to je asi mou nešikovností. 🙂 Překvapila mě lehkost motýlku a praktičnost zapínání. Krása surového ručně opracovávaného dřeva mi jen potvrdila, že pořídit tenhle designový doplněk bylo správné rozhodnutí.

Hodí se k pánské i dámské košili

Takhle zněl vypadal můj post na instagramu:

Každopádně motýlek se doma zalíbil a prý najde i jiné využití než výstavku ve vitríně. Podle rodičů se bude skvěle hodit třeba na moji svatbu. Jo, tati, třeba se někdy dočkáte. 😀

Co na něj říkáte vy? Hodí se i v dnešní době pro muže nejen na slavnostní akce? A můžeme s ním experimentovat také my ženy? Já jsem prostě po minimalistické dřevěné broži By Polak, kterou jsem si moc oblíbila, zatoužila po dalším doplňku z lesa. 🙂

Tip: Belmonde jinak prodávají ještě stylové dřevěné hodinky nebo sluneční brýle. Líbí se mi, že zůstávají věrní tomuto příjemnému materiálu. A ještě víc oceňuji, že tyhle doplňky mají i v dámských variantách.

My beloved Prague and designed accessories

A few weeks ago I discovered beautiful wooden bowties Belmonde and I wish I was a man. At least one day. Then I realized that I could also enjoy seeing this beauty and I ordered one for my dad to borrow it sometimes. I love wearing men’s style from time to time, so why not.

I love natural materials and their combinations and I think that wood is good together with cotton shirts. I feel the atmosphere of the forest from this bowtie and at the same time I can see Prague on it. Isn’t it a great combination of the two things we need in our lives? The city and the nature? Its design is precisely made, so we can see from a distance what it symbolizes.

The bowtime was in a nice paper box with a message and it was sent in a few days. I had a little problem opening it without breaking the box, but that’s probably my awkwardness. 🙂 I was surprised by the lightness of the bow tie and easy fastening. The beauty of raw hand-worked wood just confirmed that ordering this design accessory was definitely right decision.

Anyway, the bowtie finally became popular in our family and maybe it would find differentuse than beig dispayed in a display case. According to my parents, it will be great for my wedding. Yeah, Dad, maybe one day. : D

How do you like this accessory? Is it suitable for men not only for festive events? And can women also experiment with it? I just wanted another accessory from the woods after a year of wearing minimal fox By Polak.:)

Tip: Belmonde also sells stylish wood watches or sunglasses. I like that they stay with this pleasant material. And even more, I appreciate that they also have these accessories for ladies.