Krásné a voňavé amulety pro lepší náladu

V lockdownu mi občas náladu nezlepšilo ani dobré kafe a procházka, a tak jsem hledala další cesty, jak bojovat proti depkám. Kromě online nákupů v sekáčích, čtení a cvičení jsem se víc začala zajímat o sílu kamenů a spiritualitu. Hodně důležité pro mě ale je estetické hledisko, naštěstí jsem našla značku Amulets, která moje vysoké nároky splňuje. Kombinuje totiž krásný design šperků, aromaterapii a kouzlo amuletů.

Aroma náhrdelník si beru nejen na důležité schůzky

V každém případě jsem moc ráda, že se i v dnešní moderní době lidé vracejí ke starověkým metodám, které pomáhaly našim předkům po celá staletí. Myslím, že nás můžou zase víc propojit s přírodou, od které jsme se v posledních desetiletích hodně odklonily. Ráda tedy podobné projekty podporuji a zkouším jejich produkty.

Díky aroma náhrdelníku mám oblíbenou vůni stále u sebe

Nejspíš jste si všimli, že miluju zlaté šperky, a tak mě jako první zaujal zlatý náhrdelník s křišťálem. Není to ale obyčejný náhrdelník, dutý přívěsek si můžete naplnit esenciálním olejem podle výběru, a nosit tak vybranou vůni stále u sebe. Mně zatím při každodenních povinnostech pomáhá olej Harmonie, který zlepšuje náladu a vyvolává příjemné pocity, zkrátka harmonizuje tělo i duši.

Jaký olej byste si do přívěsku dali vy?

Aroma roller – přírodní parfém i alternativní metoda proti bolesti hlavy

Pro intenzivnější prožitek jsem si pořídila ještě aroma roller, který mám také s křišťálem, nejen proto, aby k sobě všechno barevně ladilo. Křišťál je totiž univerzální kámen, který čistí jak vaši vnitřní energii, tak prostor kolem vás. Působí proti elektro-smogu, kterého je v dnešní době všude plno a dokáže také nabíjet ostatní kameny. Používám ho klasicky na místa, kam jsem zvyklá nanášet parfém, tedy na zápěstí nebo na krk.

Navíc mi roller pomáhá na migrény, na které poslední dobou občas trpím. Stačí si s ním lehce přejet spánky a dopřát si chvilku klidu, ideálně v tichu a přítmí. Většinou mi tahle kombinace zabere a nemusím brát žádné léky na bolest.

Esenciální oleje pro harmonii, energii i meditaci

Pro začátek jsem si vybrala olej Láska pro zlepšení osobních i pracovních vztahů a Harmonie, kterou jsem už zmiňovala. Pro náročný rok 2020 to podle mě byla nejlepší volba. Duševní pohoda a s tím i partnerské vztahy dostaly pořádně zabrat, takže si zaslouží větší péči než obvykle. Oba oleje používám nejen do aromapřívěsku a rolleru, ale i do difuzéru, který mám neustále doma na pracovním stole.

Jak jste na tom vy s vašimi amulety? Věříte, že můžou pomáhat nebo se spoléháte jen na vědecké metody? Budu ráda, když mi dáte vědět a případně napíšete, co z mého výběru vás zaujalo. A třeba vám už brzy ukážu nějaké další spirituální novinky.

Amulets sada