POLAK tvoří krásné doplňky ze dřeva/Polak brooches made by nature

Líbí se vám móda a doplňky doslova provoněné přírodou? Krásné brože z pravého dřeva přesně v tomto duchu seženete u By Polak. Já jsem si vybrala brož s mým oblíbeným motivem lištičky a přišel mi ještě srneček jako bonus. Rozhodla jsem se proto jednu věnovat vám – do soutěže. Jednoduše řečeno, na první pohled je vidět, že designérky vše tvoří ručně, s radostí a láskou. A stejně milý přístup mají i při komunikaci se zákazníkem.

Polak_liska

Propracované brože vám přijdou do několika dnů v nádherném dárkovém balení včetně personalizovaného vzkazu. Díky neutrálním tónům dřeva jsou skvěle kombinovatelné a oživí i obyčejné jednobarevné tričko. Elegantní halence nebo sáčku zase dodají trochu hravosti a nadsázky. K čemu byste je nosili vy?

IMG_4890

Nespornou výhodou je i cena. Pokud máte rádi originální designové výrobky, ale nemůžete nebo nechcete za ně utrácet celé jmění, nejspíš si Polak zamilujete. Pro mě to byla pověstná láska na první pohled. Ceny začínají už na neuvěřitelných 99 Kč a většinu broží pořídíte za 190 Kč přímo v Polak e-shopu. Kdyby podobná značka existovala, když jsem si svůj první designový kousek chtěla koupit já, byla bych nejšťastnější. Vlastně stejně jako teď. 🙂 Brož jsem zatím vzala do práce a na narozeninovou oslavu. Všude se setkala s velkým úspěchem. Jen pánské osazenstvo se ptalo, kdy budou v nabídce motýlky nebo manžetové knoflíčky.

Holky z Polak vám rády vyhoví i s individuálními požadavky, poradí s výběrem nebo vám vytvoří větší počet broží na zakázku.//

IMG_5438

Do you like fashion and accessories literally made by the nature? Very nice brooches with this appearance are waiting for you in Polak e-shop. Two designers who founded this brand love everything hand-made and that is what you can feel from all the jewells. Their products are full of happiness, love and wood. I choose my favourite fox but I also got dear from them. So, I realised to do a giveaway for you. 🙂

IMG_4975

You can feel the professional approach to a client also from the communication. Very well made broochoes are delivered really soon after the order. Nice personal message included. It could be a great present because of the package and original accessory inside. Thanks to neutral tones of wood, the broches are suitable with many colours and styles. Moreover it makes your outfit more original and sustainable. The fox or dear look great with elegantblouse, jeans or leather jacket or just white cotton Tshirt.

The price in the Polak e-shop is only 190 CZK. Yes, It’s unbelievable, very nice and cheap. So if you can’t usually afford designer acessories but you like to wear it, this would be your lovebrand.

Two girls from Polák with big enthusiasm in fashion and nature will help you with any individual orders. They also can make bespoke products only for you.

Our own photos