Sporty Fashion utrpení

Sporty_fashionUrčitě to znáte, zapomenete si Vaše nejnovější krásné a navíc superfunkční sportovní věci a musíte jít běhat, do posilovny nebo prostě kamkoliv ve starém, podle vás už strašně ošklivém a navíc neladícím oblečení. Alespoň, že se tváří jako funkční, Sporty Fashion ikonu z vás ale rozhodně neudělá.

Včera jsem si tyto nepříjemné chvilky musela přetrpět i já, když jsem si zapomněla svoje oblíbené fialové legíny od mojí nejmilejší  sportovní značky u rodičů sto kilometrů od Prahy. Místo nich jsem tak na sebe natáhla obyčejné bavlněné a přes ně sportovní v 7/8 délce.  A co hůř, nechala jsem si tam i černou bundu, kterou nosím na vzorovanou mikinu. A byla jsem tak nusená si obléknout pestrou, která vypadala (alespoň dle mého názoru) v kombinaci s mikinou naprosto děsivě.  Už jsem se ale naučila si místo zapomenutých, ztracených nebo dokonce špinavých věcí hned nekupovat nové. Takže se nedalo nic dělat.

Cestou do parku jsem svým prudce fashion úborem ještě vystrašila pár dětí a nezapomněla jsem se omluvit své běhací parťačce za to, jak velkou jí dělám ostudu. Jediné, co mě potěšilo, byl můj sportovní výkon po dvou měsících téměřnicnedělání a také to, že jsem si konečně mohla bez výčitek dát svůj oblíbený marcipánový dortík.

A co vy? Stalo se vám někdy něco podobného? Já osobně se snad se z tohohle zážitku poučím a jednou přece jen přestanu zapomínat. A hlavně určitě už nebudu tolik kritizovat podivně oblečené běžce 😀 A to nejdůležitější. Když jsem vydržela si nic nekoupit, můžu se v budoucnu odměnit nějakým krásným kouskem. Už dlouho jsem zamilovaná například do této kolekce: Synvpohybu.cz.

image