Vintage Gallery plná kvalitní a originální módy/Vintage Gallery full of quality and original fashion

Tentokrát se s vámi podělím o tip na místo, kde seženete modely od luxusních značek za skvělé ceny. Vintage Gallery jsem si zamilovala, a to z několika důvodů. Nachází se na Ovocném trhu, takže přímo v srdci Prahy. Paní majitelka je moc příjemná a dokáže profesionálně poradit, módě rozumí dokonale. Navíc to není žádný vintage obchůdek s kousky jako z minulých století. Najdete tu krásné a moderní hadříky, které vydrží. A jakým konkrétním modelům se tam nedá odolat?

V příjemné pohodě u kafíčka si tady vyberete přesně to, co vám sluší a dokonale sedí. Kromě oblečení tu mají také velký výběr doplňků či bot a myslí dokonce i na nás s velikostí 40 nebo 41! Jistotou je, že tyhle boty nebude mít každá druhá jako, když je koupíte v Humanicu nebo H&Mku a taky vydrží víc než měsíc. Budu vám to postupně ukazovat na příkladu svých hodně originálních botiček.

Kromě toho jsem se zamilovala do výrazné červené sukně, která se teď v létě dá nosit k tenistkám na odpolední akci i k lodičkám na večírek či do divadla. V zimě ji zas využijete na plesy.

Další úlovek – kalhoty s lampasem působí mladistvě a hravě. Do práce je tedy nosím s elegantní halenkou, na korzování městem klidně jen s tričkem.

Úžasně pohodlné dlouhé šaty miluji i v horkých dnech, jak jste si mohli přečíst v minulém článku. Ve Vintage Gallery jsem jich objevila spoustu. Vyhrály to ale tyhle tmavě modré s jednoduchým, ale přesto rafinovaným střihem. Jsou z materiálu, který je už na první pohled velmi kvalitní a příjemný.

Můj tip: Kromě nakupování tu můžete i prodávat! Pěkné a kvalitní věci jsou každý čtvrtek přijímány do komise. Můžete si tak udělat občas radost a přitom žít udržitelně.

Napište, jaký model byste si vybraly vy?

This time I will share with you a tip for very nice secondhand. It’s called Vintage Gallery and you can find it in the heart of Europe – Prague city center. I absolutely fell in love with this place because of many reasons. A lot of nice clothes in good quality and unusual design in one place. It is visible that the owner buys the models for Vintage Gallery by herself. She kindly gives you professional advices. And what I exactly choose at a cup of delicious coffee?

To be honest, this second hand offers modern fashion and trends, no vintage pieces like from 19th century! So I fell in love with a lot of things. Firstly I tried luxurious bright red skirt suitable for a party or theatre in summer and for a ball in winter. After that I fell in love with  kind of sporty pants, great for office with a blouse or for a walk just with a tee. After that these two dresses originally from Max Mara took my heart. Precious cut, comfy material and absolutely my style!

And what more is special about Vintage Gallery? For example many shoes in the store are size 40 or 41, perfect for us with long legs. You also can buy the whole outfit there because of many accessories as you can see on the photos.

Tell me, do you like second hands? What are your fav? And how about Vintage Gallery?

Sustainable tip: Not only shopping but also selling is possible here. You can bring nice and quality clothes for sale every Thursday. So, you can make yourself happy but you will stay sustainable.