Bezpečné a designové peněženky Secrid

Zajímám se hlavně o fashion a design, už 5 let ale patří k mým oblíbeným tématům i finance. Začalo to tak, že jsem v práci dostala na starosti finančního klienta. Za celých 5 let své kariéry jsem vždycky dělala PR nebo sociální sítě aspoň 1 bance nebo pojišťovně. Začala jsem si také víc šetřit a tím došlo i na řešení bezpečnosti peněz, které mám v bance a pak i těch, co nosím u sebe. 

Do kožené minipeněženky Secrid se vejde vše, co potřebujeme v 21. století 🙂

Stejně jako většina mileniálů si už moc na hotovost nepotrpím. Máte to taky tak? v Praze se už skoro za všechno dá platit kartou a v práci máme kartičky na obědy a kavárnu. Takže hotovost už je potřeba jen výjimečně, u stánku s pečivem nebo když jdete večer po práci na jedno. Aby ale byly moje platební karty v bezpečí, používám minipeněženku na karty a doklady od Secrid. Nejvíc ji využiju při cestách do zahraničí, nejvíc tam, kde se neplatí eury. Platím totiž téměř všechno kartou, abych si nemusela měnit hotovost, hodila se mi třeba v Budapešti.

Pouzdro s technologií RFID chrání karty i doklady

Pouzdro ukryté v peněžence je vybavené speciální technologii RFID, která chrání proti krádeži dat. Slyšeli jste o tom? Jedná se o Radio Frequency Identification Technology, která se používá ke čtení dat. Když máte karty v klasické peněžence, kabelce apod., dnešní technologie je umí snadno přečíst a tím pádem vzniká nebezpečí zneužití. V ochranném pouzdru data čitelná nejsou, a jejich zneužití nebo krádež tedy nehrozí.


Pokud čtete blog pravidelně, víte, že nemám ráda cokoli funkčního a praktického, pokud to nemá pěkný design. Tyhle peněženky jsou ale i designová záležitost. V aktuální kolekci máte na výběr spoustu barev i typů od minimalistických až po výrazné. Varianty jsou pánské, dámské i unisex. Tu svoji já považuji za unisex. V Čechách seženete peněženky Secrid například na Sikorashop.cz. Pokud vás to zaujalo, určitě mrkněte. Aktuální podzimní kolekce se opravdu povedla.

Finance pod kontrolou! Váha už míň 😄