Blogerfest konečně i v ČR

Patříte k blogerům, influencerům nebo jen vášnivým pisálkům či fotografům? My vlastně zapadáme do všech kategorií, ale stále je co zlepšovat. Proto si tuhle akci určitě nenecháme ujít. Jsme dost zvědavé, jak to celé dopadne, ale věříme, že půjde o super akci. Co jsme zapátrali po světě, tak mají svůj Blogerfest nejen v Americe, ale třeba i na Balkáně, takže už bylo načase. 🙂

IMG_6915

Říkaly jsme si, kde se akce v ČR ujme. Vůbec nás tedy nepřekvapilo, že pořadatelkou je iniciátorka mnoha úspěšných akcí, blogerka a milovnice blogů Iva Baltaretu a firma GetFound.

Co si od prvního ročníku festivalu pro blogery slibujeme? Spoustu zábavy, nové informace, ať už přímo o blogování nebo o dílčích tématech, a hlavně nové kontakty. Sejít by se tu měla špička mezi influencery s těmi, kteří na 10K followerů teprve aspirují. Kromě toho dorazí i zástupci značek, buď přímo přednášet, nebo se jen podívat.

IMG_2655

Náš názor: Právě tenhle „mix“ vypadá velice sympaticky. Sami většinou znáte jen prezentaci značek či youtubering zaměřený na celebrity v téhle oblasti, není to tak?…Další věc je, že bychom uvítali víc offline než online akcí organizovaných samotnými blogery pro blogery, to ale asi budeme muset iniciovat samy. Většinou to skončí jen u slov, tedy spíš písmen a emoji na sociálních sítích, což je velká škoda. Z toho, co vidíme na obrázku výše zbude jen

Blogerfest

Tady vystoupí jak hodně známá jména: Tereza in Oslo, Veronika Tázlerová (Stylish Coffee), tak vycházející blogerské hvězdy: Lukáš Rada z Two Gentleman, fit blogerka Andy.Fitfab i spousta dalších.

Nebezpečný brzký start (v 9 hodin ráno 🙂 ) po blogerských povinnostech předchozího večera nejspíš nestihneme, ale určitě se na Blogerfest dostavíme, už teď se moc těšíme!

Foto: vlastní