Dárky k Vánocům pro gentlemany

Občas lituju, že si nemůžu vyzkoušet být aspoň na chvíli mužem. Mám pocit, že to mají v mnohém jednodušší. Zejména, pokud jde o výběr večerního outfitu nebo každodenní přípravu v koupelně. V dnešní době navíc už taky mají svoje krásné doplňky a kosmetické nezbytnosti. Tomu svému jsem začala vybírat dárky k Vánocům v Gentleman Store, kde mají doplňky přesně podle jeho gusta.

Kožená klíčenka s věnováním

Kolekce, které prodává tenhle eshop mají zajímavý, ale střízlivý design. Doplňky jsou vkusné a dají se jednoduše kombinovat. Jako první jsem pořídila přítelovi praktickou koženou klíčenku v univerzální černé barvě s kontrastním prošitím. Konečně se mu snad přestanou kapsy od kalhot trhat. 🙂 A náš krásný lakovaný stůl, na kterém klíče často končí při příchodu domů zůstane bez újmu. Musím na něj pomalu, je celkem konzervativní a chová se velmi udržitelně. Nerad vyhazuje, co mu slouží a vyhovuje.

Myslím ale, že díky sladění mu budu moct třeba k narozeninám pořídit další krásný doplněk – například pásek nebo peněženku, kterou by už opravdu potřeboval. 🙂 Máme oba rádi nadčasovou módu a materiály, které dlouho vydrží. Tahle pravá kůže vypadá kvalitně. Jsem moc zvědavá a dám vám časem vědět. Ceny doplňků jsou lehce nadprůměrné, ale za kvalitu a originalitu si vždycky připlatíte. Konkrétně tahle klíčenka stojí 899 Kč.

Velkou část sortimentu si navíc můžete prohlédnout přímo v pražské prodejně. V případě nákladnějších věcí to tak dělám vždy, když je možnost. Pokud mám daný obchod maximálně hodinu cesty z domova. Gentleman Store se nachází na Žižkově, jen pár minut autem nebo tramvají od centra Prahy. Ocenit musím osobní přístup a rychlou komunikaci i pěkné balení přímo s věnováním majitele, ve kterém vám produkty přijdou nejen o Vánocích.

Kde pořizujete dárky pro svoje gentlemany nebo pro sebe vy?

Letos balím dárky do zbylých krabiček a balicího papíru a zdobím mašličkami z juty 🌱