Dárky pro malé fashionistky last minute do 1000,-

Můj Fashion Blok

Krásná knížka/blok pro slečny cca od 7 do 14 jim ukáže, jak to chodí na castingu v agentuře i jak si můžou vytvořit vlastní kolekci. Kupuji ji mojí neteřince, protože je nejen zábavná, ale podpoří i její kreativní myšlení. A konečně bude mít knížku, do které může beztrestně kreslit a psát! Už se moc těším na její dojmy, dám vědět minimálně na instagram. (249,-)

Modelingová školička

Spousta slečen se chce stát modelkou, tak proč jim neukázat, jak probíhají módní přehlídky nebo profesionální focení. Navíc se naučí správné chůzi a držení těla, což se jim bude hodit i v životě, nejen v modelingu. V Praze můžu doporučit například kurzy agentury Verona, které vede moc milá a profesionální Veronika Poláková. Probíhají v krásném prostředí holešovického Vnitroblocku.

Pink Bow

Všechny slečny, které se chtějí parádit, si určitě zamilují roztomilé tutu sukýnky a mašle nebo čelenky Pink Bow. Růžovou barvu mají už v názvu, takže z vaší  malé fashionistky udělají dokonalou sladkou princeznu. Ušito v ČR. Rády vám ušijí i stejnou dvojici modelů, abyste dokonale ladily. 🙂 (od 149,-)

Přírodní kosmetika

Organické kosmetické produkty mají jednu skvělou výhodu. Jsou vhodné pro všechny věkové kategorie. Minulý rok jsem kupovala šampon a balzám ve tvaru makronky, teď to vyhrál eko vegan balzám na rty od LB Organics. Balení přizdobím samozřejmě do růžova. (249,-)

Krásný kelímek s oblíbenou příchutí

Ať už máte doma milovnici Coly nebo nějakého ovoce, The Right Cup bude to pravé. Bude jí chutnat a zároveň prospěje jejímu zdraví. Jedná se totiž o kelímek, který dodá vodě požadované aroma, ale jen jako. Naším smyslům se zdá, že pijeme ochucený nápoj, ale ve skutečnosti je to jen voda. Ještě doddávám, že je ekologický i ekonomický, vydrží totiž několik měsíců. (Cena 599,-)