Očista pleti pro nadcházející jaro

Jarní období je ideální nejen pro očistu šatníku, ale i kosmetické taštičky. Kromě likvidace starých a dávno nepoužívaných přípravků se můžete zamyslet i nad tím, jestli se nové zásoby nevyplatí nakoupit s větším ohledem na kvalitu a složení. My jsme se rozhodli vyzkoušet přírodní kosmetiku PRIODY, a to konkrétně intenzivní hydratační krém a multiaktivní micelární vodu. Aby to kosmetika neměla tak jednoduché, testování jsme si rozdělili podle toho, který přípravek nám běžně dělá větší potíže při výběru i použití, já si vybrala micelární vodu a Jenifer hydratační krém. Očista naší pleti zatím trvá 14 dní.

Dana: Micelární voda PRIODY mě potěšila už při pohledu na etiketu. Čistě přírodní složení je totiž i u kosmetiky, která se prezentuje jako 100% nature poměrně unikátní. Zvyknout jsem si musela jen na její méně tekuté složení. Jinak jsem opravdu spokojená a vím, že ji budu chtít znovu. Při pravidelném používání ráno a večer je pleť svěží, viditelně čistší a odpočatější. Lahvička má navíc příjemný design a střední velikost, takže ji můžete vzít i na dovolenou. Narozdíl od bežných micelárních vod z drogerie má šroubovací uzávěr, přežije tedy i v cestovní tašce v kufru, vyzkoušeno!

Jenifer: Vyzkoušela jsem intenzivní hydratační krém PRIODY, který mojí pleti vyhovoval strukturou i složením. Byla jsem zvědavá na působení vitaminu C a aloe vera. Vzhledem k mému typu pleti jsem naopak měla strach, jestli krém nebude díky bambuckému máslu a jojobovému oleji příliš mastný, ale nebyl. Je vidět, že má vyvážené složení a pleť rozjasňuje a hydratuje. Po bezproblémových 14 dnech jsem se ho rozhodla nanést i pod make-up. Jeho krycí schopnost se tak lehce snížila, ale pocit jsem měla rozhodně lepší.

Kromě jiných výhod jsme se opět přesvědčili o tom, že i čistě přírodní složení může krásně jemně vonět. A ještě jedna věc, na koupelnových poličkách se krásně vyjímají minimalistické designové obaly PRIODY s trefnými nápisy Look good, feel good nebo Revitalize, Refine, Rejuvenate.