Krém Radioxar se osvědčil nejen na suchou kůži/Looking for regenerating cream for dry skin?

Po čase jsem se rozhodla změnit krém, který používám na svoji extrémně suchou kůži, kde se mi pravidelně objevuje i atopický ekzém. Vedle mastiček od kožní lékařky vždy používám ještě krém k dostatečnému promaštění těchto míst. Moje požadavky na něj jsou ale vysoké. Používám ho několikrát denně, takže musí dostatečně hydratovat pokožku, ale nesmí umastit oblečení. Důležité je i balení, nemůže být malé, abych ho nekupovala každý týden, ale zase je nutné, aby se vešlo do kabelky. Ideálně mi bude také příjemná jeho vůně. No, není toho málo… Suchou pokožku má prý polovina žen a problémy s atopickým ekzémem zhruba 20 % populace. Rozhodla jsem se tedy s vámi o zkušenosti podělit. Jak obstál Radioxar?

Ideální po opalování

Funguje!

Krém se rychle vstřebává a nezanechává mastný film, pár minut po aplikaci je ale dobré přece jen počkat. Líbí se mi jeho univerzální využití. Dobrou službu udělá každý den po koupání i po podráždění od sluníčka, obsahuje totiž panthenol, měsíček lékařský, kyselinu hyaluronovou a další zklidňující a hydratační látky. Jen pozor na to, že to je pouze krém, ne zázračný přípravek. Spálenou kůži vystavenou subtropickému slunci bez přípravku na opalování kamarádce už bohužel nezachránil. Alespoň ale zmírnil její trápení.

Balíček Radioxar – krémy a mýdla

Mýdlo Radioxar

Pro ještě lepší efekt se mi osvědčilo kombinovat Radioxar s mýdlem stejné značky. Bála jsem se po dlouhé době tekutého mýdla. Jinak používám výlučně ta tuhá, s přírodním složením. Výsledkem jsem ale příjemně překvapená, kůže na rukou se mi naopak zlepšila.

Balení

Velikost je za mě ideální, nerada plýtvám malými obaly. Na druhou stranu zase nechci mít krém, který musím používat jen doma, protože váží půl kila a s sebou v tašce ho skoro neunesu. Do příručního zavazadla se Radioxar sice nevejde, ale 100 ml je prostě málo.

Vůně

Po růžích sice tenhle krém nevoní, ale je mi příjemný i při pravidelném používání, a to je hlavní.

Výhodou je nízká cena

150 ml balení

Sama jsem krém dostala v rámci placené spolupráce, ale vy ho bez problému seženete v mnoha internetových i kamenných lékárnách. Na rozdíl od tzv. suchých krémů, které můžou ve větším balení stát i tisíce korun, je RadioXar cenově dostupný. Za 150 ml balení zaplatíte asi 150-180 Kč.

Trápí vás také suchá pokožka nebo dokonce ekzém? A znáte Radioxar? Pokud ho chcete ho také vyzkoušet, doporučuji se zapojit do soutže na mém Instagramu.

I change a cream for my dry and atopic skin from time to time. I use it together with my medicine twice or three times a day because my skin should stay hydrated. So, my requirements are very high. It has to soften my skin but not leave it oily, not to make my clothes dirty. The size of the package is also important. I don’t like very small and not ecological one but also not too big to take it with me anywhere. Nice smell is a place, of course. Let´s see how Radioxar met my expectations.

Radioxar soothing cream great after sunbathing

It works!
I really appreciate that Radioxar is absorbed so fast, you just need a few minutes and you can put your clothes on. I like its universal use. Radioxar helps my sensitive in many ways, every day after bath and also at the end of a day on the beach. The panthenol, marigold, hyaluronic acid, or other ingredients are perfect for dried or sunburnt skin. However, be careful, Radioxar is just a scincare product, not a miracle. It couldn’t safe my friend skin not protected from subtropical sun but at least, She didn’t bother so much.

Good size
Packaging (150 ml) is perfect for me. The size allow me to take it anywhere with me andon the other hand, it´s not super small. You can’t take it to your cabin bag while traveling but you know, 100 ml is not enough.

Beautiful smell
Radioxar doesn’t smell like roses but it´s ok even after weeks of using. Very important fact for me.

Radioxar soap
You can also use this soup with kaolin and nanosilver to get even better effect. I was afraid of liquid soap after years of using natural saop bars. Nevertheless, the result surprised me in a positive way.

Reasonable price

I received the cream as part of a paid collaboration but you can easily find it in many pharmacies and eshops. Unlike the so-called dry creams, which can cost thousands of crowns in larger packages, RadioXar is affordable. For a 150 ml package you will pay about 150-180 CZK (6-7 euros).

Regenerating cream and soap


Do you also have skin problems? And do you know Radioxar? If you want to try it, go directly to my Instagram to join the giveaway. 😉