Letní outfity do horka /Hot summer outfits

Když je 30 plus a čeká nás práce v kanceláři, spousta schůzek ve městě nebo obojí, dělá se nám často mdlo už při představě, jak to zvládneme. Vhodné oblečení pomůže aspoň částečně, proto pro vás mám 6 tipů na elegantní a vkusné letní outfity do extra vysokých teplot. Najdou se v nich milovnice elegance i sportovního stylu.

Maxi šaty a sukně
Extra dlouhé šaty z jemných letních materiálů jsou super pohodlné. Krásný kontrast s maxisukní vytvoří špagetová ramínka u vrchní části. Před horkem ale ochrání extra volné varianty s rukávy, nejlépe bez ramen. Třeba na Fashionme mají obrovský výběr.

Tílko a šortky s halenkou
Jednobarevné tílko a šortky můžete dopnit lehoučkou výraznější halenkou ve sladěném odstínu. Povolené jsou také supertenké svetříky a přehozy.

Krátké šaty
Buď nosme v létě dlouhé šatičky, které nás od tepla izolují, nebo naopak kratší. Do práce ideálně ne úplně mini. Nedoporučila bych střední délku. Ta je prostě ideální do chladnějšího počasí k silonkám nebo punčochám.

Klobouky

Slamáky i jiné kloboučky chrání před ostrým sluníčkem a některé tvary navíc vypadají super elegantně. Pozvednou tedy snad všechny letní outfity bez rozdílu. Letos jsou tak trendy, že je můžete nosit i do práce a na večer. V případě vyladění s kabelkou a botkami budete dokonalá. Mrkněte na inspiraci. 😉

Hedvábí
V zimě hřeje, v létě chladí, za mě nejlepší materiál na světě. Ano, je dražší, ale vydrží dlouhé roky. Pokud nechcete utrácet a zatěžovat naši planetu, vsaďte spíš na univerzální střihy a neutrální tóny. Pak se nestane, že by váš model za tisíce byl po 2 letech naprosto nemoderní.

Odhalená ramena
Topy s odhalenými rameny jsou krásné a stále trendy. Jen se vyvarujte až příliš velkému odhalení v podobě holého bříška nebo super krátkých šortek. Co takhle zkusit třeba šaty s takovým horním dílem? A jaké letní outfity preferujete ve vedrech vy?

 

When it’s 30 plus and you have to be all day in the office or on the meetings, it may be difficult and tiring. So I have 6 outfit tips to beat the heat for you. Believe me, that you can still feel comfy and elegant. It doesn’t matter if you like sporty or feminine style.

Maxi dresses and skirts
Long dresses made from tiny summer materials are extra comfortable. If you like contrasts, you can wear dress with narrow shoulder straps or tank top with a maxi skirt. On the other hand long sleeve maxi dresses could also protect you well. Focusing on the material and off-shoulder cut are the keys. For example Fashionme has a huge selection.

Top, shorts and blouse
One colour top and shorts can be paired with long elegant blouse in matching tones. Super tiny sweaters are allowed too.

Silk
It makes you warmer in winter and cooler in summer – one of my favourite materials. Yes, It’s not the cheapest but it will stay nice for many years. If you don’t want to spend much Or you want to save our planet, choose neutral colours and universal cuts. In this case, you won’t make a mistake.

Short dresses
There are 2 options, you can wear maxi dresses mentioned above or short and sexy bodycon dresses. Just remember what is appropriate to wear at your work. I don’t really recommend middle length because it works better in cold days with stockings or tights. Don’t you think?

Hats
Straw hats protect us from the sun and some of them looks really elegant. This year, you can wear it also to the office or a party, ideally with straw or bamboo bags and shoes. See the inspiration below 😉

Off-shoulders
Off shoulder tops are nice and trendy. Just be careful when wearing it as a crop top or combining it with shorts. How about trying dress with this kind of upper part?