Maskování s Reclar/Korean masks Reclar

O tom, že miluju pleťové masky jsem vám už psala. Tentokrát mám pro vás recenzi na rozjasňující korejskou masku od značky Reclar. V balení jich najdete rovnou 5. Což mně vystačí zhruba na 2–3 měsíce. Masky totiž střídám s jinými typy (detoxikační, vyživující apod.) a k tomuhle beauty rituálu se z časových důvodů dostanu jen jednou týdně. Někdy se snažím používat také masky na ruce, oči, nohy nebo na vlasy, ale o mých oblíbencích na jiné části těla se rozepíšu zase příště. 🙂 Teď zpět k plátýnkové masce od Reclar.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Obal je velmi praktický, maska se jednoduše vyndává a na obličeji dobře drží. Ani mě, lehkého atopika s citlivou pletí nepálí, neštípe. Já jsem hodně nešikovná, takže se mi běžně plátýnkovky trhají, půlí apod. Tato ne, takže za pohodlnou a rychlou aplikaci dávám plný počet bodů. Příjemnost jsem už vlastně zmiňovala.

Postrádám ale český nebo klidně anglický návod. Dobu působení jsem si tedy musela najít na webu. Dozvědla jsem se, že je to asi 10 až 20 minut. Vyhovuje mi tedy zlatá střední cesta – 15 minut.

Masky jsou v balení po 5 ks

Jsem ještě zvědavá, co mi na masku řekne potenciální tchýně. Zatím jsem ji testovala jen na mladší pleti okolo 25–30 let. A to na sobě a na jedné mojí kamarádce, která je s plátýnkovkou spokojená stejně jako já.

Je pravda, že i když jde v první řadě o rozjasňující a vyhlazujíci efekt, má tahle maska i jiné přednosti. Kromě omlazení a projasnění unavené pleti také hydratuje a čistí. Po prvním použití jsem viděla hlavně rozjasňující efekt. Další účinky pozoruji až po minimálně třech použitích. Velkou zásluhu na liftingu obličeje během 15 minut má teď tolik opěvovaná kyselina hyaluronová.

Na první pohled vyšší cenu kompenzuje kvalitní přírodní složení a velikost balení – jedna maska vyjde zhruba na 120 Kč. Ve své kategorii patří tedy k těm dostupnějším.

Stačí 15 minut 🙂

Plátýnkovky mám celkově ráda kvůli jednoduché aplikaci i proto, že většinou účinkují už po pár minutách. Přesně taková je i maska od Reclar. Žádné upatlané ruce a minimálně půlhodinka s pomalu a jistě stékající maskou. :))

Znáte tuhle značku? Nebo vás zaujala po přečtení článku?

I have already told you that I love face masks. This time I have a review of a brightening Korean mask by Reclar. You can find 5 of them in the package, which lasts me about 2-3 months. Because I use also other types of masks (detoxifying, nourishing, etc.) and I have time for this beauty ritual only once a week. Sometimes I also try masks for hands, eyes, feet or hair, but I will write about my favorites for the other parts of body next time. 🙂 Now back to the cloth masks Reclar.

Both sides to open – very practical

The cover is very practical, the mask can be easily removed and holds well on the face. Even I have a little eczema, sometimes also on the face, it’s really gentle. It’s not stingy or burning. I am very awkward, so I sometimes tear it or damage it. 🙂 Not in this case, so for an easy and quick application I give full points. And the pleasantness was already mentioned.

However I would appreciate Czech or English instructions. So, I had to find the time of my activity on the web. I saw that it was about 10 to 20 minutes. So 15 minutes should be the best for me.

I am still curious what my potential mother-in-law will tell me about the mask. So far I have only tested it on younger skin around 25-30 years old. On myself and one of my friends, who is as happy with Reclar as I am.

Even though it has primarily brightening and smoothing effect, this mask also has other advantages. In addition to rejuvenating and clarifying tired skin, it also moisturizes and cleanses. After the first use I saw mainly the brightening effect. Other effects are noticed until at least three uses. Hyaluronic acid, which is very popular these days, causes the lifting of the face in 15 minutes.

The price higher at first glance, the higher is compensated by good quality of the natural composition and the size of the package – one mask costs around CZK 120. In its category, therefore, it’s one of the most affordable.

I like cloth masks in general because of the simple application and fast effect. This is exactly how the Reclar mask works. No dirty hands and at least half an hour with a mask slowly but surely running away. :))

Do you know this brand? Or have you find it interesting after reading this blog post?