Můj letní rituál krásy

Od doby, co jsem začala používat kvalitní přírodní péči o pleť, těším se večer i ráno do koupelny. Možná je to prvoplánová zhýčkanost, ale mě to baví. A život je často hlavně o těchto malých radostech. Všechny ty jemné vůně, pocit dokonalé harmonie a relaxace…. Doma už mi to je málo a chci se nechat opečovávat i na cestách, při objevování nových krásných míst. Jakou pečující kosmetiku jsem si tedy s sebou vzala na dovolenou?

Jak o sebe pečují modelky z magazínů? 😀

Kromě jiného jsem si pořídila cestovní sadu luxusní holistické značky Omorfia Care. Stojí za ní dáma z Česka, která má v péči o pleť jasno a nebojí se zdůraznit, že bychom si měly dopřát jen to nejlepší. Slovo Omorfia pochází z řečtiny a znamená krásná, omamná a tajemná. Nová česká kosmetika věří, že právě taková je každá žena a zaslouží si proto tu nejlepší péči. Dočetla jsem se v jednom z článků.

Cestovní sada Bright Star může vlastně sloužit i jako testovací a u mě tomu tak bylo. Poprvé jsem mohla vyzkoušet, jak tato kosmetika funguje a rozhodnout se, jestli si něco příště pořídím ve větším balení. V praktické taštičce jsem obdržela 3 produkty ve skle – čisticí balzám, pleťový olej a tonikum. Žádné zbytečné papíry a bublinkové fólie, ale vkusné, praktické balení s minimem odpadu. Navíc jsem zjistila, že taštička vznikla ve spolupráci s módní návrhářkou RYVERA a je vyrobená z upcyklované džínoviny. Víc takových kooperací prosím, přijde mi, že v ČR jsou spíš výjimkou, přitom můžou samotným tvůrcům i klientům přinést spoustu výhod.

Testovací sada Omorfia

Nejvíc jsem si zamilovala čisticí balzám, který si určitě pořídím i příště. Tonikum a rozjasňující pleťový olej jsou také výborné. Dál se chystám na peeling a tělové máslo, ale o tom zase někdy příště. Zkrátka používání téhle kosmetiky je neskutečně příjemný rituál, který prospívá tělu i duši. Během všedních dní jinak často nestíháme a máme problém si na sebe udělat čas. Těch pár minut denně ale určitě najde každá z nás. Nemám pravdu?

Ještě vám podrobněji představím jednotlivé produkty:

Čisticí balzám Zen Purity

Zenový klid a příjemnou aromaterapii jsem si užívala ve všech koupelnách v našich Airbnb místech a hotelích. Užívám si ho teď ale i doma, na jiný čisticí produkt asi jen tak nepřejdu. Balzám nedráždí pleť a přitom ji dokonale čistí. Viditelně se mi zlepšily pupínky. I když to asi bylo i pobytem v panenské přírodě slovinských hor a u Jadranu. Z 15 ml balení i po 14denním používání ještě asi půlka zbývá.

Luxusní přírodní péče 💚

Pleťové tonikum Jasmin Dew

I tonikum pleť jemně čistí a navíc ji vypíná, vyhlazuje a zbavuje začervenání. Jak už poznáte z názvu, obsahuje například jasmínovou vodu, ale i moje oblíbené aloe vera. Balení má 30 ml, za mě je tedy ideální na víkendové i několikatýdenní cesty.

Rozjasňující olej Bright Star

Olejíček z opěvované moringy krásně hydratuje a projasňuje unavenou pleť. Hodil se mi například po noci strávené cestou v autě. Nebo ho používám, když začínáme fotit před 7 ráno kvůli světlu. Škoda, že je ho tak málo – 10 ml. 🙂

Zaujal mě i věrnostní program, kdy za vrácení recyklovatelných obalů získáváte slevy na další nákupy, to 100% využiju.

Nakonec bych se ráda zeptala já vás, jaký je váš rituál krásy? A jaké kosmetické produkty berete s sebou na dovolenou? S cestovními sadami se letos přírodní kosmetické značky předháněly. Pořídili jste si nějakou?