Nákupy dárků od českých designérů

Chystáte se ještě na nákupy dárků? Nebo si po šíleném maratonu po nákupních centrech chcete odpočinout v příjemné atmosféře a možná se poohlédnout po něčem pri sebe? Pak doporučuji navštívit některý z pop-upů nebo večírků u českých designérů. Všechny zmiňované jsou v Praze. Pokud víte o akcích v jiných městech, nebojte se je přidat do komentářů.

Czech Fashion Council vás zve k návštěvě neobyčejného pop up show roomu nejnovější kolekce ROOM #239 Terezy Otahalikove, kde budete mít jedinečnou šanci nahlédnout do zákulisí výroby šperků nebo si navrhnout unikátní model náušnic přímo na míru.

Pouze dne 13/12 si v rámci show roomu můžete přijít prohlédnout i nejnovější kolekci česko-slovenského návrháře Pavla Berkyho (Pavel Berky), který oslavil řadu úspěchů na mezinárodní módní scéně (Exalt Fashion Show, The Way a další). Celá akce se uskuteční za podpory projektu Life is Fashion a CZECH FASHION COUNCIL

BACKYARD (U Obecního dvora 2, Praha 1) budwe 21.12. od 19 – 21hod probíhat Late night shopping se šperkařkou Kristýnou Malovanou. Teď má tenhle nádherný showroom navíc kampaň na Hithit. Já u nich byla na kávě, jak je potěšíte vy? Musím říct, že s tak milým přístupem jsem se setkala málokde a navíc mají opravdu originální produkty i přijatelné ceny. Třeba zrcadlový kšilt mě prostě dostal a například u Mayda.cz jsem nakoupila již několik kousků.

Výroční desátý Umprum shop proběhne od 14. do 16. 12. přímo v Galerii UM. Vzhledem k tomu, že v rámci UMPRUM shop prodávají studenti a absolventi školy, najdete tu nevšední modely i šperky za úžasné ceny.

Studio Hrdinů pořádá již třetí vánoční bazar ve foyer. Podobně jako v loňském roce budou nabízet nejen kostýmy a roztodivné předměty z jejich fundusu, ale i ramínka s parádními kousky z šatníků našich spolupracovníků. Na bazaru bude také možné zakoupit vstupenky, permanentky, dárkové poukazy a merchandising Studia Hrdinů. Výtěžek bazaru půjde na činnost této scény. Bazar potrvá od 10.00 – 18.00. Nákupy dárků vám navíc zpříjemní představení Wolfram Lotz: Pár vzkazů veškerenstvu.

Kolektiv designerů tvořících v ateliérech SmetanaQ už má svůj předvánoční prodej úspěšně za sebou. Na nákupy dárků ale ještě není pozdě ani zde. Stačí si s designéry předem domluvit schůzku a pak už jen v klidu vybírat a zkoušet. Jako u jedněch z mála zde najdete třeba šperky od Jana Rollo i nádherné prádlo od Dominiky Charousové

Projekt Módní kuchyně spojuje 2 moje největší záliby, jídlo a módu. A právě teď do Vánoc můžete nakupovat s krásnou 35% slevou na módu, šperky i produkty do domácnosti. Přitom si ještě můžete dát vynikající zdravé dortíky nebo výběrovou kávu.

A samozřejmě tohle nejsou zdaleka všechny akce. Ještě tu máme tradiční vánoční Le Market (tentokrát probíhá 2 víkendy – 14.16. 12. a 20.-22.12. Nyní máte ještě šanci koupit zlevněné vstupné.) Další už tradiční prodejní akcí je Dyzajn Market, se vstupem zdarma. Od 15. do 16.12. můžete navštívit jeho 2. část…