První větší testování přírodní dekorativky – Couleur Caramel

Díky Milujubio.cz jsem obdržela 3 krásné produkty francouzské přírodní kosmetiky Couleur Caramel. Jde o moji premiéru při testování dekorativky. Doteď jsem měla maximálně jednu věc od každé značky. Přece jenom větší zkušenost mám v péči o pleť, pokud jde o beauty, jsem věčný začátečník :). Rtěnku, lak na nehty i paletku na obočí tedy budu popisovat spíš pocitově.

Plus hned na začátek bylo, že jsem si všechno mohla sama vybrat po vyzkoušení testerů přímo ve stylovém sídle eshopu. Možná se vám to zdá jako samozřejmost, ale ne vždycky tomu tak je. Stalo se mi například, že paní chtěla „spolupracovat“ stylem, že si koupím drahou řasenku nebo krém, které jsem ani nemohla předem vyzkoušet?! A pak napíšu recenzi.

Už podle obalů mě Couleur Caramel zaujala hned na první pohled. Potrpím si na tenhle naturální design. Jejich design se ale má brzy měnit. Už teď jsem zvědavá, jak bude vypadat.

Všechny testované produkty

Taky nerada plýtvám a malé vzorečky nejsou ideální, ale na testerech nic špatného nevidím. Po delším uvažování jsem nakonec sáhla po matné tuhé rtěnce v jahodově červeném tónu, která mi krásně ladí s lakem na nehty. Paletku na obočí pro blondýnky jsem vybrala, protože obočí je mojí slabinou. Ne, že bych ho měla špatné, ale neumím si ho dobře nalíčit jen klasickou tužkou. Navíc je obočí hodně vidět na fotkách, tak možná i díky instagramu získává jeho líčení v poslední době nebývalou popularitu. Taky jste si toho všimli? A nejen líčení, už jsem viděla i scruby na obočí a další vychytávky.

Matná rtěnka vydrží opravdu dlouho, téměř se neobtiskává a má prostě nádhernou barvu. Jen musím aspoň dvakrát denně rty hydratovat balzámem, aby se dobře roztírala. Na to jsem u hydratační rtěnky nebyla zvyklá. Zato jsem ji ale měla hned obtisknutou, kde se dalo. 🙂 I po měsíci a půl je rtěnka téměř celá, takže podle odhadů ji budu používat opravdu dlouho. Jak se vám líbí odstín 122 Red Currtant? Cenově se pohybuje okolo 450 Kč.

Sladěný lak na nehty má výdrž 4-5 dnů, pokud nanesu 2 vrstvy. Kdybych si nehty lakovala poctivě, a nanášela ještě podkladový a svrchní lak, nejspíš by se neloupal ještě déle. Kromě toho je lak voňavější než ty klasické drogérkové, které jsem znala doposud. (Cca 300 Kč).

S přírodou si tahle kosmetika prostě rozumí 🙂

Paletka na obočí pro blondýnky

V nabídce má značka dvě verze, světlejší a tmavší. V každé jsou 3 barvy, které můžete ideálně nakombinovat přesně podle svého odstínu obočí. Já ji většinou používám přes den. Na focení nebo na večer přidávám někdy ještě výraznější styler na obočí. Značka má v nabídce 2 varianty – pro blondýnky a brunetky (každá stojí okolo 500 Kč.)

Celkově mi všechny vyzkoušené produkty vyhovují a rozhodně doporučuji jejich vyzkoušení. Slyšeli jste už o Couleur Caramel? Nebo máte jinou oblíbenou přírodní dekorativku? Dejte mi vědět. 🙂

This is the first time I am testing more than one natural decorative cosmetic products. I have chosen Coureul Caramel for that. Do you know this French brand? I got their lipstick, matching nail polish and eyebrow palette from @milujubio eshop. As I am still beginner in beauty with more experience in skincare, the review will be more about my personal feelings.

The good thing was that I could try it personally in a brand store of Milujubio in Prague city center. You May think it´s normal but it isn’t. For example a month ago I had a meeting with a woman who wanted to collaborate in very strange way – I was supposed to by an expensive cream and made a review on it!?

It was love at first sight because I also like the packaging very much. These natural designs are my favourite.

Red matte lipstick has very nice and long lasting colour. It never imprints anywhere as hydrating lipstick but I should use my lip balm at least 2 times a day. How do you like the shade 122 called Red currant? 

Matching nail polish smell much better than classic ones from the drug store. It also looks perfect and even better with the lipstick together. I like that it lasts long – 2 layers looks good 4-5 days and if I put the base and cover, it would look nice longer.

Eyebrow palette for blondies

I think eyebrows is more and more popular because of instagram photos. You know, you never look good in the picture without nice eyebrows. So I started to focus on it more too. It doesn’t look good if I do it just with the pencil. That´s why I use these 3 colours together during the day and sometimes also with a pencil or styler for evening events. Couleur Caramel has 2 options – 1 for brunettes and 1 for blondies.

Jakou přírodní dekorativku máte rádi vy?

Do you know this brand? Or what´s your favourite natural cosmetics?