Soaphoria voní čokoládou a má ekologické balení

Kosmetiku slovenské značky Soaphoria jsem objevila úplně náhodou, kamarádka mi před časem doporučila jejich balzám na rty. Ten mi vyhovoval po všech stránkách, a tak jsem se rozhodla vyzkoušet víc. Vybrala jsem si novinku – jílový čistič pleti a kromě toho ještě čokoládovou sprchovou pěnu a koupelovou sůl. Sprchovou pěnu hlavně kvůli nádherné vůni a sůl z mrtvého moře, protože ji zbožňuji, a tak můžu porovnávat s velkým množstvím značek, které už jsem vyzkoušela.

IMG_0701

Když vám přijde balíček tak krásné kosmetiky ještě se vzorečky navíc, nemůžete být nespokojení. Osvědčilo se mi opravdu všechno, ale vyhrála vyhrála určitě sprchová pěna, kterou bych nejradši snědla, jak příjemně a opravdově voněla. Dá se používat jak na sprchování, tak do koupele. Ideální bude do delších zimních koupelí. Jelikož má zcela přírodní složení, nevysušuje pokožku a její vůně se jen tak neomrzí. Čokoláda navíc blahodárně působí na nervy a přitom po ní nepřiberete. Nesmím zapomenout zmínit ani ekologické zero waste balení. To můžete použít nejen na kosmetiku, protože v ní určitě nebudou žádné stopy chemikálií.

Jílový čistič mě příjemně překvapil, protože moje spíš mastnější pleť před krémovými přípravky upřednostňuje ty na vodní bázi, micelární a pleťové vody. Čistič od značky Soaphoria ale určitě není mastný a díky přírodnímu složení pleť nedráždí. S praktickým dávkovačem šetříte i životní prostředí, protože nepřijde ani kapka na zmar. 🙂

IMG_0974

Nejen do koupele s čokoládovou pěnou určitě využijete sůl z mrtvého moře, která má rozhodně praktičtější balení než jiní výrobci. A to co do velikosti i materiálu. Pokud nosíte nákupy v kabelce a jezdíte MHD, tak vám pětikilové soli běžně dostupné v drogerii nejspíš nevyhovují. V koupelně se pak jejich papírový obal rozmáčí a nevypadá to vůbec hezky. Nemluvě o tom, že ji po otevření už nikam nepřemístíte. Sůl od Soaphorie je sice v plastové lahvičce, ale bez problému ji unesete a znovu uzavřete. Vyhovovala mi i velikost krystalků. Jen je lepší si rovnou koupit víc balení. Jedno brzy dojde.

IMG_0968

Foto: vlastní