Tipy na nej online secondhandy

Všechny kamenné prodejny s oblečením jsou teď zavřené, včetně secondhandů a outletů. A to je dobře, protože teď musíme #zustatdoma Chci vám proto dát tipy na moje oblíbené eshopy a instashopy s módou z druhé ruky. Všude sama nakupuji a můžu se zaručit, že vám oblečení přijde v TOP stavu. Opět jsem vybrala jak prémiové secondhand či vintage shopy, tak sekáče s pěknými kousky za hubičku.

Outfit na léto za 100,- jak vyšitý, když nepočítám boty. :), foto: Martin Ketner

Brumla.cz

Na tenhle eshop už jsem slyšela spoustu chvály od maminek, které tam pravidelně nakupují pro svoje děti. Až před měsícem jsem ale zjistila, že mají i krásné dámské kousky. Sortiment není tak široký jako v dětském oddělení, ale když máte štěstí a jsou zrovna naskladněné novinky, máte rozhodně z čeho vybírat. Ceny jsou velmi příjemné. Tričko, které jsem pořídila malé neteři, trendy rolák, koženková sukně a nádherný letní overal z fotky stály dohromady 500,-. Takže maminky, až vám děti zase povyrostou a budete jim kupovat nové věci, nezapomeňte myslet i na sebe. 🙂 A holky, co děti nemáte, věřte mi, že na Brumlu občas stojí za to mrknout.

Oblečení z BRUMLA CZ za 200,- a korále z Gabriela outlet

Ze sekáče

Hurá, po Revamped CZ nebo Lucisvintage jsem objevila další vyladěný instashop se second módou. Měla jsem tam vyhlédnutou halenku, ale bohužel se prodala dřív, než jsem stačila zareagovat. Zatím se tedy kochám fotkami a čekám na další takovou věc, která mě zaujme na první pohled, myslím, že to nebude dlouho trvat. Halenky v boho stylu nebo retro saka jsou prostě boží.

Secondhand 1981

S tímhle sympatickým sekáčem jsem se seznámila díky jejich pravidelným pop-upům ve Vršovicích. V tomhle období mě ale samozřejmě napadlo zapátrat, jestli se u nich dá nakupovat i online. A samozřejmě dá! Mají klasický eshop na webu s cool retro modely i s moderními věcmi, za které by se nemusely stydět luxusní značky. Osobně na osmdesátkovou a devadesátkovou módu moc nejsem, ale stejně si tam jednou za čas najdu to svoje. A abych nezapomněla, občas mají i pěkné slevy.

Gabriela outlet

Z webu jsme se přesunuli na Instagram a teď ještě mrkneme na Facebook. Doporučuju všema deseti být v téhle skupině. Gabča tam prodává luxusní značkovou módu, krásné, ale cenově dostupné kousky i kvalitní kosmetiku. Nikde snad nenakupuju tak dlouho jako u ní. Jsem pravidelnou spokojenou zákaznicí už asi 5 let. Za věrnost vás čekají příjemné slevy, dárková balení a pozornosti k nákupu zdarma. Jo a, ne, že mi to tam teď všechno vykoupíte. 😀 Hlavně s rozumem! Ani se secondhand kousky se to nesmí přehánět, pokud chcete v módě podporovat udržitelnost a etický přístup.

Sukně Gabriela outlet 299,- a tílko nové – Intimidea.cz, foto: Martin Ketner

A kdo se aktuálně přesunul z offline do online? Na současnou situaci rychle zareagoval třeba můj oblíbený Filtr Prague (Ano, na Instagramu teď můžete nakupovat nejen jejich retro i běžnou módu, ale taky jejich kafe). Kromě toho se k online prodeji vrátila i Lula Vintage Prague. Jejich pečlivě vybrané, originální a kvalitní kousky, jsou ale prodané do pár minut, takže tady se vyplatí neváhat.

Merino roláček z Lula Vintage Prague

Jakou zkušenost máte s těmihle secondhandy vy? Nebo je ještě neznáte? Pokud nakupujete online z druhé ruky někde jinde, budu moc ráda, když se podělíte o tipy. 🙂