Trend květinových šperků/Floral jewellery trend 2018

Ani fanouškům jednoduchosti a minimalismu určitě letos neunikl všudypřítomný trend květin a zobrazování přírody. Růže nebo tulipány nejsou pouze hitem moderních domácností a instagramů. Nosí se i na oblečení, botách, nebo dokonce špercích.

Jedny z nejzajímavějších jarních květinových náušnic jsem objevila u Easepieces. Jsou vkusné, originální a podle recenzí i kvalitní, navíc za velmi příznivou cenu. Baví mě jejich svěží barvy, ideální velikost i kombinace materiálů. Seženete je na Aliexpress, kde jsou opravdu růží mezi trním. Normálně tam nenakupuji, nabízené zboží většinou není úplně eko. Tady jsem ale udělala výjimku, které zatím rozhodně nelituji.

IMG_6057

Navíc mi přišel i nadčasový minimalistický stříbrný řetízek, který vypadá skvěle s halenkou i tričkem a skvěle ladí třeba k náušnicím ve tvaru korunky od Brother and Sisters nebo k jednoduchým kamínkovým. S čím byste ho kombinovali vy?

IMG_6634

Pokud byste chtěli zainvestovat a dopřát si ručně dělaný český kousek, doporučuji Klára Bílá Jewellery. U téhle značky najdete kromě jiného něžné stříbrné kvítky. A to na všem od náušnic po prstýnky. Navíc koupí podpoříte moc milou a šikovnou designérku. S Klárou jsem měla poprvé možnost se osobně potkat letos v dubnu na akci Galerie Kuskovu, kde svoji tvorbu představovala. Musím říct, že je neskutečně nadaná a v její tvorbě je podle mě něco nepopsatelného navíc.

Máte už také svoje květinky? Pochlubte se s nimi!

Even the fans of simplicity and minimalism probably have not missed the ubiquitous trend of flowers and nature imagery. It is one of must haves in 2018. Roses or tulips are not just a hit of modern households and instagrams. We have flowers on our clothes, shoes and also jewells.

IMG_6068

Recently I discovered the most interesting spring floral earrings by Easepieces. They are tasteful, original and according to reviews good quality, moreover for a very favorable price. I love their fresh colors, the ideal size and combination of materials. You can find them on Aliexpress, where Easepieces seems like roses among thorns. Normally I do not shop there, the goods offered are not entirely eco. However I have made an exception in this case.

Except that, I also received a timeless, minimalist silver chain with a charm in a shape of crescent moon. It looks great for example with a blouse and a T-shirt and can be combined with crown earrings from Brother and Sisters or simple pieces with stones. What would you combine it with?

IMG_6617

Do you already have your flowers? Show us in the comments!

Photo: our own