Víno si spolu dáme na Žižkově

Nestlihli jste letos v létě žádné vinobraní? Nevadí. Minimálně jedna akce plná dobrého vína, žen a zpěvu na vás ještě čeká i teď na podzim! Jmenuje se Víno na Žižkově a proběhne už tuto sobotu 6. 10. 2018 ve vnitrobloku na Seifertově ulici. A na code se konkrétně můžete těšit?

Moc se mi líbí, že prezentována budou hlavně lokální vína. Představí se spousta známých českých a moravských vinařství, jako například Vican, Kraus, Spielberg, Skoupil, Horst, Trávníček&Kořínek a mnoho dalších. Chybět nebude ani e-shop.

Alkohol.cz, ve kterém si můžete pohodlně na jednom místě nakoupit vína různých značek (i těch zahraničních).K vínu rozhodně patří sýry, klobásky a další dobroty. Součástí degustace budou tedy i sýrové speciality z. V nabídce najdete také veganské speciality, takže si vybere opravdu každý. Hrát vám k tomu mlsání bude DJ Bigles.

A nyní přichází to nejdůležitější! Mám pro vás připravenou SOUTĚŽ. Stačí do pátečních 9.00 napsat, jaké je vaše oblíbené víno, a to na Instagram, Facebook nebo na email info@dfashion.cz. Ve hře jsou dokonce 2 výborná vína od Alkohol.cz. Vyzvednout je bude možné během celé akce přímo na místě, tedy od 13 do 21 v Žižkovském vnitrobloku. S kým se tam potkám?

(Soutěž probíhá najednou na obou sociálních sítích DFashion i na blogu a výherci jsou 2 celkem. Zapojit se ale můžete na všech těchto platformách.)