Svíčky s překvapením i jiné dárky pro „líné“/Lazy gift guide

Od přírody jsem byla vždycky spíš lenoch a už pár let vím, že pomalý životní styl není nic špatného. Naopak tím pomáháme své psychice i tělu. Když jsem tedy u blogerky Ladyvanilka.blog.cz objevila článek o slovenském e-shopu SLOTH.sk, byla jsem nadšená. Zaměřuje se právě na svíčky a další dárkové předměty pro nás línější. A já zrovna hledala originální dárek pro tátovu manželku, což je vždycky oříšek.

svicky_uvodni

Abych nemusela vymýšlet nic složitého, vybrala jsem pro ni svíčku s překvapením a její oblíbenou vůní citrusů. O tu druhou můžete od do soutěžit na instagramu a Facebooku. Voní po santalovém dřevě a borovici, ale co v ní asi bude schované?

Všechny svíčky z této řady jsou vyráběné na Slovensku z přírodních (sojových) vosků a mají bavlněný knot. Přičemž vydrží hořet až 48 hodin. Ano, jak vidíte, kromě módy a kosmetiky se snažím chemii vyhýbat i v tomhle případě. Navíc tyhle voňavé krásky obsahují překvapení – šperk, a to každá jiný. Šárka svíčky miluje, takže ji měla během pár dní pryč a na dně našla krásný prsten. A jak to všechno vím? Asi týden po návštěvě mi volala, že jsem jí neměla dávat tolik dárků, že jsem si nemusela dělat škodu, apod. Určitě to znáte. 🙂 Každopáně mám radost, že jsem se jí trefila do vkusu a těším se, až si příště objednám moji favoritku levandulovou.

IMG_8194

Kromě toho jsem neodolala ještě vtipnému tričku s mým oblíbeným lenochodem. Tričko z příjemné 100% bavlny je ideální na doma. A jak vidíte, využila jsem ho i na pláži, abych se nespálila. Designů najdete na e-shopu víc. Který byste si vybrali vy? A už jste se zapojili do soutěže? Nezapomeňte, že tentokrát na vás čekají výhry rovnou dvě.

IMG_8018

Naturally, I’ve always been more lazy, and now I already know that the slow lifestyle is nothing wrong. On the contrary, it helps our mind and body. So when I found an article about SLOTH.sk by the blogger Ladyvanilka.blog.cz, I was excited. It focuses on candles and other gift items for us. And I was just looking for an original gift for my dad’s wife, which is always a challenge.

Not to do anything complicated, I chose a candle with a surprise and her favorite scent of citrus. You can get the other on Instagram and Facebook till 22th July. The scent is sandalwood and pine, but what will probably be hidden inside?

IMG_8226

All candles from this range are produced in Slovakia from natural (soy) waxes and have a cotton wick. It can last up to 48 hours. Yes, as you can see, besides fashion and cosmetics, I try to avoid chemistry even in this case. In addition, these fragrant beauties contain surprises – various jewelry. Sarka loves candles, so she had her gone in a few days and found a beautiful ring at her bottom. And how do I know all that? About a week after the visit, she called me that I should not have given her so many presents, that I did not have to do any harm, etc. You know. Anyway 🙂 I’m happy that I had hit her taste and I look forward that next time I will order my favorite lavender one.

Besides, I did not resist a funny T-shirt with my favorite animal – sloth. It is made of 100% cotton, so perfect for home. And as you can see, I used it on the beach, too, not to burn myself. More designs can be found at the e-shop. Which would you choose? And did you already join the competition? Do not forget that this time two awards are waiting for you.

IMG_7528