5 tipů, jak unosit různé kousky

Máte už ve skříni krásné a kvalitní oblečení a chtěli byste ho provětrat častěji? Nebo naopak u některých kousků potřebujete skrýt malé nedostatky? Nemusíte umět šít ani kouzlit jako Harry Potter. Mám pro vás několik stylingových tipů na odvážnější, ale vkusné kombinace. 

Než jsem sehnala padnoucí mušketýrky, nosila jsem kotníkové boty se sladěnými nadkolenkami 👇🏻

Luxusní saténové pyžamo i na den

Krásný kabátek od pyžama z pravého saténu klidně vytáhněte i mezi lidi. Nejvíc ho využijete na různé party nebo umělecké akce. Na nápad mě přivedla @marblogcz. Každopádně já zatím takhle nosím aspoň hedvábný top s krajkou a špagetovými ramínky, který jsem ulovila v německém Norimberku. Co vy? Šli byste do některé z kombinací?

Tenhle outfit úplně na ven není, ale brzy vám takové ukážu. 🙂

Šaty místo halenky
Je prostě výhoda sledovat a potkávat spoustu fashionistů. Je to až neuvěřitelně inspirativní. Tenhle nápad jsem teda v hlavě měla, ale netroufla jsem si na něj. Než jsem ho uviděla u Lucie Brandtlové, která mimochodem tvoří nádherné fascinátory. Škoda, že vám tady teď tu kombinaci nemůžu ukázat, ale byla to pecka. Fialové šaty s volánovými rukávy a černá pouzdrová sukně. Takže teď ji zkouším taky a díky tomu vynosím třeba černé šaty Monopolo, které jsem si v dolní části zvládla trochu spálit žehličkou. K nim si beru třeba úzkou džínovou sukni nebo jakoukoli jinou z pevného materiálu, protože šaty jsou spíš jemnější. Myslím, že když zapátráte ve skříni, určitě podobnou pěkně kontrastní dvojici také najdete.

Rolákový i jiný límec 

Klasický a už trochu okoukaný svetr nebo sako oživí kontrastní rolákový límec. Jen dávejte pozor na materiál, musí být příjemný, nekousavý. Já ho mám z bavlny od Pavla Berkyho a je top! Sako s tričkem je nuda, mě letos baví s rolákovým límcem, rolákem nebo jen tak s krajkovou braletkou, ale na to je ještě zima. 🙂

Rolákový límec od Pavla Berkyho

Nadkolenky nahradí kozačky

O levnější a možná i teplejší variaci na vysoké kozačky už jsem vám jednou psala na Instagramu. Post byl poměrně úspěšný, tak jsem se rozhodla vám to ještě připomenout. Inspirovala mě k tomu @lifestylebirdie, která má částečně na svědomí i poslední cool doplněk. Bez ní bych se totiž nedozvěděla o slevě a stále bych váhala nad těmi dražší, co jsem vybrala předtím.

Kozačky chudých :))

A o co, že tu jde? O ozdobnou sponu na lodičky 

V době plesů a dalších společenských akcí je to skvělá vychytávka, která vylepší vaše lodičky asi o tisíc procent, i když stojí jen pár stovek. Třpytivá spona se hodí na černé, tělové i barevné botky a udělá z nich prvotřídní kousek jako od Blahnika nebo Louboutaina. Jak se vám líbí? Mě asi nejvíc baví na klasických černých lodičkách. 🙂 Koupíte ji v obuvích, teď třeba v ALDO ve slevě za 300,-.

Na večer se sponou, na den bez 🙂

Doufám, že vás některý z tipů zaujal a jsem zvědavá na vaše fashion hacky a vychytávky!