Designové křeslo Chillo a další tipy na dárky

Super pohodlné a designové křeslo Chillo od české značky Tamarki  jsem si zamilovala už na červnovém Blogerfestu. Potom jsem ho znova viděla na slow fashion akci Slou days, kde také zdobilo celý prostor. Tam mi došlo, že díky možnosti výběru z mnoha odstínů se hodí do světlého i tmavého interiéru. Napadlo mě tedy, jestli bych si ho nepořídila jako vánoční dárek. Trápí mě jen jedna otázka. Není to moc sobecké?

Dokonce jsem si už vyzkoušela, jak dobře se v něm sedí. Začala jsem také zjišťovat, zda by se nám domů hodilo a co si k němu ještě pořídit, aby interiér celkově působil kompaktně a harmonicky. Některé nezbytnosti už mám, třeba spoustu knížek a módních magazínů, které v něm chci přečíst nebo obrovský hrnek na kafe a čaj. ( V křesílku by určitě chutnaly mnohem lépe). Dnes jsem byla ještě pro jednobarevná světýlka. Dále jsem si na Biano.cz vybrala odkládací stoleček přesně do barvy od. A na něm bych kromě hrnku samozřejmě stabilně měla voňavou svíčku nebo třeba difuzér. Teď před Vánoci ideálně s vůní, skořice či jablka (Bonami).

V křesle bych určitě nepracovala, ale opravdu jen CHILLOvala. K tomu by se mi hodila do obýváku menší knihovna, ze které bych si brala zmiňované knížky rovnou do křesílka. Co si myslíte o čtení ve světle svíčky? Radši by to asi měla jistit dokonalá lampička, kterou s kamarádkou už dlouho obdivujeme. Není vtipná? Jen škoda, že je z plastu…

V neposlední řadě potřebujeme z křesla stoupat do měkkého, aby to nebyl pro tělo moc velký šok. Když už se nehoupete jako na obláčku, ať je to aspoň příjemné a pohodlné. Měla bych tedy pro všechny případy pořídit designový kobereček s pěkně vysokým vlasem.

Díky krásnému výhledu na celou místnost, bych se snad konečně mohla z křesla dívat na vytištěné fotky z našich cest. Naprosto mi učaroval originální držák, na který si můžu ještě dát třeba květiny nebo jiné dekorace.

Jak se vám křeslo líbí? Vešlo by se vám domů? Možná ho znáte, nebo už jste viděli nějaké podobné… Já ano, tmavé a asi jednou takové, takže to už bychom domů nenacpali a navíc stejně preferujeme světlé barvy. Chillo je tedy stále ve hře.

Foto vlastní, Biano.cz, Bonami.cz, Tamarki.cz