Foto i na papíře, nebo jen on-line?/Are you printed photos lover?

Máte často dilema, jestli fotky tisknout, které vybrat apod.? Já v každém případě ano. Jednak tu jde o životní prostředí, jednak jsem váha, takže nevím, které vybrat. A navíc nenáme doma tolik míst, kde můžeme mít fotky vystavené. V každém případě se ale fotky hodí jako dárek a vždycky nám připomenou ty nejkrásnější okamžiky. Nejen instantně, ale napořád.

Minule jste si mohli přečíst o fotosešitě, který jsem už mnohokrát ocenila, například při castingu na poslední chvíli. Tentokrát jsem vyslyšela prosby maminky a nechala si udělat kvalitní fotoobraz u Zor.com. Byl to dárek k svátku, takže jsem ho radši objednala dost dlouho předem. Přestože mi ho posílali z Nizozemí, přišel za méně než týden. Zbyl mi tedy čas na vyšperkování dárku a nákup květin. 🙂

IMG_6123

Fotoobrázek je středně velký, kvalitně zpravovaný. Na výběr máte povrch s hliníkem nebo PVC. I když může výsledek vypadat lépe, pochopitelně jsem vybrala aluminium. Některé typy pak můžete koupit i s plexisklem. Rozměrů je taky nespočet. Můžete si klidně nechat udělat velký obraz na celou stěnu 120 x 80 cm nebo dokonce ještě větší formát na zakázku, nám ale úplně stačilo 30 x 20 cm. Mezi jarními květinovými dekoracemi se krásně vyjímá. Co myslíte?

Nejspíš si u Zor.com nechám v budoucnu udělat i fotoobraz pro nás. Nejpozději, až konečně vymyslím, kam umístím naši nástěnku s fotkami z dovolené.

A co vy? Tisknete? Prohlížíte už fotky jen on-line, nebo máte rádi opět populární hipsta polaroidy?

Do you often think about printing or not printing photos? I definitely do. The reasons are our environment and limited space for photos, pictures and decorations at my home. Moreover I have problems with choosing the best ones because I am indecisive person.

In any case, photos could be perfect gifts and it always remind us the nicest moments with our friends and family. Not only instantly but forever.

IMG_6366

Last time you could read about my photobook, which I appreciated many times, for example during last minute castings. Now I wanted to make my mom happy, so I ordered photoimage by Zor.com. It was a name day gift, so I bought it enough time before. Surprisingly it came from Netherlands in less than one week. Thanks to the fast delivery I could packed and decored it. In spite of that I also had a lot of time to find suitable flower. 🙂

The image is medium size, quality made. You can choose between aluminium and PVC surface, sometimes also plexiglass. You know I hate synthetic materials, so my choice was ALU. Zor.com offers many formats and sizes. For me 20×30 cm (A4) worked well but you can also get the biggest size (120×80) or even bigger customized image. It looks really nice between Spring flowers. What do you think?

I think it wasn’t our last image from this e-shop. However we have to firstly think of the best place for our holiday photos.

And how about you? Do you print photos or just browse it on-line? Maybe you also like polaroids?