Halenka z merina a hedvábí je tak pohodlná/Blouse of merino and silk is so cozy

Ráda objevuji nové přírodní materiály. Tentokrát jsem narazila na takový, o kterém by byl opravdu hřích nenapsat víc. Jde o neobvyklou, ale o to hezčí a pohodlnější kombinaci. Mým novým úlovkem je totiž halenka z merina a hedvábí. 

Balíček přišel velmi rychle, byl pečlivě zabalený a zaujal mě na něm tenhle trefný nápis:

IMG_4667

Nejlepší na tom je, že nemusíte nosit jen sportovní bavlněná trička nebo v tuhle dobu ještě nepříjemně chladivé halenky ze stoprocentního hedvábí. Spojení merino vlny a hedvábí je další přírodní variantou, která vypadá elegantně a je úžasně příjemná. Hodí se naprosto ke všemu a využijete ji po celý rok s výjimkou parného léta.

green_rose1

Prodává ho značka Green Rose, a to například tady. A nebojte, mají i jiné barevné varianty, jen u mě prostě univerzální neutrální tóny vítězí. Vzhledem k volnějšímu střihu vypadá nejlépe s upnutou koženou bundou nebo projmutým sáčkem v kontrastní barvě. Kromě toho přímo vybízí k extravagatním kombinacím s originálními doplňky. Co takhle ji doplnit touhle originální autorskou broží bypolak, o které bude řeč zase jindy? Na halenku můžete teď s kódem DFASHION mít slevu 15 %!

 

I love discovering new organic materials. A few weeks ago I found one really comfortable and cozy. So, I have to tell you more about the amazing blouse, made from it. For the beginning, I can tell you that it unusually combines merino wool and silk.

The delivery was very fast. Package came in 10 days and I really like the texts on the label. 🙂

green_rose2

Th best thing about this blouse is the combination of comfort and elegance. You don’t have to wear only sporty T-shirts or cooling satin blouse anymore. This piece represents new organic option of luxury cozy clothing. Moreover you can wear it all year except the hottest summer days.

I got the blouse from Green Rose. You can see and shop it here in UK, here in Lithuainia and worldwide in both online stores. :). And don’t be afraid, they offer more color options but I prefer neutral and universal tones. Because of the loose fit design, it looks the best with clamped leather jacket or blazer in contrast color. Finally I have to say that from my point of view the blouse really encourages you to match it with extravagant accessories. How about this original and handmade brooch bypolak, about which I will tell you more next time? Good news is that you can now have 15 % off with DFASHION discount code!

IMG_4975

Photo: our own/vlastní