I trička s potiskem můžou být z kvalitních a organických materiálů

Většina z nás určitě někdy kupovala jako dárek tričko s vtipnými nápisy nebo potisky. Já tak často řeším dárky pro přítele nebo tátu. Tentokrát mi bylo řečeno, že už jich mají dost, ať radši udělám radost sama sobě. Ještě před karanténou jsem si tedy vybrala dvě trička a vak s potiskem od T-shock. Volba byla jasná – vtipné nápisy, které vystihují moje velké záliby, módu a dobré pití. Jak  se mi věci nosí a co jsem si oblíbila nejvíc?

Vybrala jsem si dvě různé varianty triček. První, pro milovníky kávy a vína je ze silnější organické bavlny s označením Fair Wear Foundation. Mně materiál jednoznačně vyhovuje víc, je pevnější, po praní stačí jen krátce přežehlit a vypadá jako nové. Potisk drží výborně, i když tričko už bylo 2x v pračce.

Kdo je taky tým káva a víno? 😀

Druhé tričko je z bavlny s nižší gramáží a svojí vzdušností a lehkostí se hodí spíš do teplého počasí. Nechávám si ho tedy na léto, kdy ho snad budu moct nosit i jinam než na balkón. 🙂 Po praní se skoro nemusí žehlit a je hned suché, potisk vypadá velmi kvalitně. Trochu mi ale vadí lehce průsvitný materiál.

Posedlost módou je hrozná věc 😀 Čím jste posedlí vy?

Kromě triček jsem si ještě vybrala bavlněný vak s roztomilým potiskem pro všechny tvůrce a fanoušky módy. Už dřív jsem návrháře, krejčové i švadleny obdivovala a teď je obdivuju ještě víc za jejich šití roušek a pomoc potřebným, samozřejmě až na výjimky. Jen jsem bohužel zatím neměla příležitost vak moc vyzkoušet, maximálně na procházku k nám do lesa. Chystám se ho ale hned po karanténě vzít i na delší výlety, závody v běhu apod.

Něco na fashion výlety!

A co vy, kupujete si trička s potiskem? Nebo dokonce navrhujete svoje vlastní? U T-shock máte obě možnosti. Vlastní motiv je podle mě skvělým dárkem. Myslím ale, že si každý najde to svoje i mezi hotovými potisky. Jsou cool a odpovídají aktuálním trendům, teď třeba můžete koupit trička nebo šátky s potiskem proti koronaviru. 🙂 A musím zmínit, že se mi líbí i celkový přístup firmy. Teď třeba poskytla nevyužitá trička jako materiál na roušky pro zdravotní a sociální služby. Díky za to!