Inovativní fén Philips Dry Prestige vlasy nepoškozuje, a přesto je vysuší za pár minut

Jsem typická váha, v mnoha ohledech vyznávám spíš přírodní metody, ale na druhou stranu mě hodně baví nové technologie. Ráda zkouším inovace v kosmetice, módě, ale třeba i elektronice. A takhle jsem si minulý rok našla cestu k modernímu fénu s funkcí SenseIQ od Philips.

S tvarovacím nástavcem používám fén nejčastěji. I ten by mohl být sladěný, takhle dávám za design 9 z 10. 👌🏻

U Philips Dry Prestige se SenseIQ mám jistotu, že pozná, jakou teplotu vlasy zvládnou vzhledem k míře poškození. Neničí je a ani nevysušuje. Teď už se mi o vlasy starají v kadeřnictví s přírodními produkty, ale když jsem fén začala používat, měla jsem ještě klasický melír. A i tehdy bylo všechno naprosto bez problému.

Výrobce píše, že fén analyzuje teplotu vlasů během jednoho fénování dokonce 12 000 krát. Je tedy téměř vyloučené, že by se zmýlil. 🙂 Nejčastěji mi chodí dotazy na dobu vysoušení. Logicky si myslíte, že při nižší teplotě bude potřeba vlasy fénovat déle, ale naštěstí tomu tak není. Trvá mi to podobně jako u klasických fénů, maximálně 10 minut.

Fén je poměrně malý a skladný, takže ho můžete brát s sebou i na cesty. Samozřejmostí je difuzér, kartáčový a tvarovací nástavec. A musím říct, že jsem nadšená z krásného elegantního designu, který se hodí do každé koupelny.

V podstatě jedinou nevýhodou je cena, koupíte ho za zhruba 8000 Kč. Na druhou stranu vám ale dlouho vydrží a pomůže vám chránit zdraví vašich vlasů, což je k nezaplacení. Já ho mám od října 2019, stále vypadá jako nový a funguje bezchybně. Zatímco jiné fény už po pár měsících začaly zkratovat, plast na nich se spálil, vypadaly nevzhledně a skoro jsem se bála je používat. Maximálně bych ještě ocenila delší kabel, ale s tím mám problém u většiny elektronických zařízení, v dnešní době se na tom prostě šetří, a to i u dražších produktů. 🙂 Moje celkové hodnocení je tedy 9 z 10.

Když je zima, vozím s sebou fén i k rodičům do Jablonce

Soutěžím s ARecenze a doufám, že mi tenhle zázrak vydrží dlouhé roky, dám vám určitě vědět. A budu ráda, když mi napíšete, jak to máte s vysoušením vlasů vy?