Last minute plavky: kvalitní, originální i recyklované

Jestli ještě nemáte za sebou dovolenou, budou se vám hodit naše tipy na last minute plavky. Zaměřili jsme se na originální kousky od českých návrhářů a prověřenou kvalitu světových výrobců.

Pokud hledáte originalitu, jsou pro vás ideální plavky od české značky PLOVE Pavlíny Miklasové. Teď je dokonce můžete sladit se sandálkami, jejichž autorkou je také česká designérka – Barbora Veselá. I tady vítězí spíš jednodílné plavky, ale pár bikin je také v nabídce. Klíčem k úspěchu jsou různě barevné díly plavek i boty.

plove

Na příští rok chystá plavky také módní návrhářka známá svými krásnými róbamiPetra Kociánová. Jak je vidět už z nákresů, plavky budou stejně skvostné a originální.

S plavkami má zkušenost i Iva Burkertová, která tvoří pod značkou ODIVI. Pokud zrovna nejsou na e-shopu ty z kolekcí, určitě vám je ráda ušije na zakázku.96-683x1024

 

Exotické vzory a trendy střihy v nepřeberném množství najdete na Swimsuit.cz. Plavky z celého světa si nově můžete vyzkoušet i v showroomu na Praze 5.

Velký výběr plavek má i značka Patagonia proslulá šetrným přístupem k přírodě a využitím recyklovaných materiálů. Letos se nosí třeba jednodílné plavky s orientálními vzory nebo v přírodních barvách.

patagonia

Zkrátka nepřijdou ani pánové, udržitelné plavky z recyklovaných mořských sítí pro ně má Adidas. Hledejte je pod názvem Solid Trunk, použitý materiál se nazývá Infinitex Drive.

BP5391_21_model

Foto: weby značek