Overaly jsou trendem nejen na spaní

Overaly, kombinézky a body lichotí postavě, jsou pohodlné a zároveň sexy. Není proto divu, že jejich obliba stoupá. Nosí je známí blogeři a influenceři i obyčejní smrtelníci. Už jste také našli ten svůj oblíbený? Pokud ne, máme pro vás srovnání několika základních typů včetně cenových kategorií. Nechybí samozřejmě ani české a ekologicky šetrné varianty.

Roztomilé kombinézky

Příjemné overaly s vtipnými vzory prodává například slovenský specialista na pohodlnou domácí módu LULL.Loungewear. V těhlech kouscích se krásně vyspíte a pak v nich ještě můžete strávit vytouženou „línou“ sobotu :).

lull_overaly

Cool potisky

Málokde jsme zatím narazily na vychytané nápisy a potisky. Nejvíce nás v téhle „kategorii“ zaujaly spací a domácí overálky od Lascana shop. Jistě vás potěší i jejich nízká cena. Víte o dalších? Napište nám je do komentářů.

overaly_lascana

Sexy a ženské

Overaly s řasením a volány v boho stylu můžete vzít v létě na zahradní party, v zimě na doma i do baru. Záleží spíš, čím ho doplníte a jak pojmete celkový outfit. Za vyšší ceny, ale zase v naprosto univerzálním a 100% slow fashion provedení ho najdete například u Symbology Clothing.

symbology-jumpsuit

Luxusní průsvitné

Body a overaly se hodí na den i na večer. Někomu víc sednou klasické bavlněné s potisky či bez. Další z nás si potrpí na hot průsvitné z exkluzivních materiálů. Takové seženete třeba u Terezy Puchnarové nebo Smell Like Vanilla. Bonusem je česká výroba, precizní ruční práce a originální provedení, za které není na škodu si trochu připlatit.

overaly_body

Foto: vlastní a weby značek