Podzim 2018 plný zvířecích vzorů i oranžové

Podzim 2018 už je za rohem a zima se bohužel také blíží mílovými kroky. My jsme pro Vás připravily pár tipů na trendy, se kterými nešlápnete vedle. Hned na úvod prozradíme, že podzimu kraluje kostka a zvířecí vzory.

Letos na podzim a v zimě tak můžete konečně ukázat své pravé a nespoutané já a proměnit se v divokou šelmu. Opět frčí leopardí vzor, ale tentokrát se k němu přidávají i cool tygří vzorování a imitace zebřích pruhů.

A jak si s těmito tématy poradili jednotliví návrháři?

Kolekce na letošní podzim a zimu v podání Karen Millen zaujme osmi klíčovými kousky, které jsou základem dámského šatníku. Patří mezi ně například šaty, sukně, kožená bunda, nebo kabát.

Tuhle zimu se budete moci opět zachumlat do plyšových bundiček a kabátků. Ty jsou vyrobené z imitací zvířecích srstí a chlupů (fake fur), na což si londýnská značka Karen Millen potrpí, jelikož pravé kožichy u nich nenajdete. A to se nám líbí!

Kombinace různobarevných verzí leopardího vzoru dodává vzoru na zajímavosti.

Dále bude v kurzu kostka, a to na všechny způsoby a ve všech barevných kombinacích. Kostku ve své kolekci na podzim a zimu 2018/2019 uvede například módní značka Orsay. Na prezentaci podzimní a zimní kolekce byl k vidění také květinový vzor, který bude letos překvapivě trendy také v zimních měsících.

Do tlumených zemitých barev vnese energii křiklavá oranžová, která je hot barvou nadcházejících měsíců.

Foto: vlastní, karenmillen.com, orsay.com

Fall season is almost here and winter can come earlier than we expect. So, we have some  fashion tips for FW18. What to wear to be as cool as these trends? We want to let you know that the biggest trends will be checkered patterns and animal print.

So, you can finally show your wild side and turn into a catwoman this season. Once again, the leopard pattern comes, but this time designers add cool tiger patterning and imitation of zebra stripes to their collections.

And how famous brands work with these trends?

Karen Millen focuses on 8 key pieces now. The most important are dresses, skirts, leather jackets or coats.

In winter, you can jump into plush jackets. Of course, everything is made from fake fur. This London brand really bases on no hurting animals. So we hope it’s true and we love it!

Combinations of various leopard patterns make the collection more interesting.

As we already said, checkered pattern in all colours and ways will be must have in fall 2018. For example Orsay presented many checkered designs during their 20 years celebration. They also have a line with florals, not traditional for winter but very nice.

A lot of energy is provided by orange colour. It’s a hot colour of future months.

Photos: outr own,  Karen Millen, Orsay