Pohodové fashion Vánoce

V tomhle článku vám dám pár tipů na fashion dárky a zároveň na relax a domácí pohodu. Přiznám se, že už se na svátky opravdu těším. Tenhle rok byl opět dost náročný a plný změn a konec roku mám nabitý tak, jako snad ještě nikdy. Odpočinek u knížek, pohádek a dobrot tedy bude letos opravdu zasloužený. Taky už se nemůžete dočkat? Nebo nejste milovníci Vánoc a máte radši ruch všedních dnů?

Vánoční pohodička

Klasickým vánočním dárkem jsou ponožky, že jo? Tak se pojďme podívat, kam pro ty se zimním a vánočním designem, aby byly navíc z extra příjemných materiálů. Já osobně dávám přednost těm s velkým podílem bavlny. Inspirovala jsem se u kolegyně z práce, která přesně ví, kam na tyhle věci chodit a vybírala jsem na Different.cz, kde mají dvě značky, které splňují moje podmínky. Nejsou to žádné jiné než známé Happy Socks a Soxit. Tentokrát jsem sáhla po krásných červených Soxit s designem mých oblíbených sobíků. Ještě k nim sehnat nějaké stylové tepláky a bude to dokonalost sama.

V zimě se vyplatí občas zpomalit a užít si koupel

Miluju ty chvíle klidu bez telefonů, e-mailů, spěchu a stresu, kdy si vezmu teplé ponožky, zapálím svíčku, zapnu světýlka na vánočním stromečku a jen tak lenoším ideálně u fashion knížek, hororů nebo detektivek. Uklidňuje mě ten pohled do světla, když občas zvednu oči od čtení. K svátku jsem teď od mamky dostala kávovou svíčku, která je úplně boží, pokud jste tedy takový coffeeholik jako já. Voní opravdu jako čerstvé cappuccino se šlehačkou. Než se uvelebím na dece s knížkou, dám si ještě horkou vanu se spoustou pěny a ke koupeli u mě zásadně patří buď Prosecco, červené víno nebo čokoláda se šlehačkou. Občas to i zkombinuju. 🙂 

Poprvé jsem ponožky vyzkoušela v hotelu 🙂

Jsem na sebe naštvaná, že jsem asi na cestách ztratila svůj oblíbený župan. Nemůžu ho najít už pěkně dlouho. Měla jsem ho asi 8 let, ale i tak. Mám ještě jeden, ale takový jemný saténový, který se hodí spíš na léto. Každopádně mě zaujal tenhle: a asi si ho nadělím jako jeden z vánočních dárků. Nejsem zastánce darování peněz, za které si pak vybíráte věci, radši mám překvapení. Oba moji rodiče jsou ale ryze prakticky založeni a kromě drobností mi nejradši dávají nějaký finanční obnos, abych si sama vybrala, co se mi líbí. Na druhou stranu si vždycky vyhrají se zabalením, takže to ve finále není žádný nudný dárek.

Jak to máte vy? Dostáváte radši překvapení v podobě měkkých dárků nebo peníze (voucher), abyste si sami vybrali?