Stejné modely pro maminky a dcery/Mommy and daughter clothes

Vkusné identické sety nejen pro rodiče a děti je stále v kurzu. Víc se tahle vychytávky pochopitelně líbí nám ženám. Jak se sladit s dcerou, sestou nebo kýmkoliv jiným, abyste upoutaly, ale zároveň to nepřehnaly? Tady máte 5 tipů na stejné looky, samozřejmě v hravém a stylovém pojetí.

Šaty

Nejvděčnějším kouskem, se kterým se dá vymyslet snad 1000 mini a maxi variant, jsou bezesporu šaty. Nezáleží na stylu, délce ani barevném odstínu.

Něco pro sourozence

Co bylo trendy už před 20 lety se vrací zpět. Nyní už ale nechodí stejně oblékaná jen dvojčata, ale i sestřičky a bráškové nebo partneři. Skvěle vypadají například stejná trička a šaty nebo celý outfit s variací – kalhoty a sukně.

Sportovně

Chodíte na rodinné závody v běhu nebo na cvičení s dětmi? Ukažte, že jste tým! Klasická trička můžete vyměnit za celý sportovní set, nejlépe samozřejmě včetně bot. Shodnete se na barvě a motivu? 🙂

Podzimní trend

Jak by mohly vypadat sladěné outfity na aktuální proměnlivé počasí? Střídavé teploty vás nedostanou díky prodyšným svetříkům nebo cardiganům. Nezapomeňte, že jsou v kurzu hlavně ty ve veselých barvách. A co halloweenské kostýmy? Na oslavy stále oblíbenějšího svátku se nabízí třeba černé krajkové šaty nebo vtipná trička, co říkáte?

Slavnostně

Jestli vyrážíte na oslavu, odpolední party nebo se už hodně předčasně chystáte na Vánoce, zkuste lesk a třpyt nebo trendy káro. Silvestr oslavte třeba v hebkém sametu, Vánoce zase v tradiční zeleno-červené kombinaci. A jak vidíte, v drobných detailech se modely klidně můžou lišit. Na fotky můžete obléknout stejné oblečení úplně všichni, včetně psa a těch nejmenších, jen pozor na tenkou hranici mezi krásnou roztomilostí a kýčem.

Tasteful identical sets not only for parents and children are still up-to-datw. Women are usually more obsessed with these fashion trends. So how to make a perfect matching outfit with your daughter, sister or anyone else? If you want to attract others attention but not exaggerate it. Here are 5 tips for the same looks, of course in a funny and stylish way.

Dresses

The best pieces for more than 1000 combinations are all types of dresses. The style, length and colour doesn’t matter. For example Popreal.com offers a lot of inspiration.

Boy girl matching outfits

This was trendy 20 years before and it is comming back now. However this time not only twins but also sisters and brothers, friends or partners wear the same. For example matching T-shirt and dress could look very well.

Sporty style

Do you go tu family exercising or do you run together? Simply show that you are a good team! You can replace classic T-shirts by sporty sets, ideally with the shoes. Would you go for the same colour and motives?

Fall 2018 trend

What would you choose for current changing weather? You will go through the uncertain weather without problem thanks to colorful sweaters or cardigans. And how about Halloween costumes or outfits? Maybe black lace or teees would work well.

Festive season

If you are preparing for celebration,afternoon party or Christmas already, try shine, glitters and check pattern. and newborn outfits. Celebrate New Years Eve in tender velvet and Christmas in traditional green-red combination. And as you see, it can vary in more details. For the shooting, all family can wear the same (including dogs, raindeers and newborn outfits).

Foto: Popreal.com and me