Trendy léta 2018 jsou sladké i nevázané/SS 2018 trends

Letos se kombinuje nekombinovatelné, mixují se styly a in jsou ti, co se toho nebojí. Hlavní trendy léta 2018 ale můžeme i v tom chaosu najít. Jedno mají společné – Bude těžké jim odolat!

Slaměná kabelka a klobouk
Do slaměných kabelek se nejde nezamilovat na první pohled. Letos v létě nepatří jen na pláž. Nemusíte ji ani nutně kombinovat s podobnými botami. Klidně ji vezměte do města k podpatkům či teniskám a elegantním šatičkám.

Zapátrat po téhle super módní dvojici můžete nejen na pultech obchodů, ale i doma ve skříni nebo na půdě. Já tam klobouk našla.

IMG_7064

Květiny, měsíc a hvězdy
Motivy přírody nepatří jen do pohádek, ale i na naše oblečení a šperky nebo do vlasů. Nebojte se tam mít celé nebe. O kouzelných náušnicích a řetízku jako z pohádky o Večernici si můžete přečíst víc tady. Květované šaty jsou klasikou, ale dostávají novou, vzdušnější a výraznější podobu.

IMG_6634

Barvy zmrzliny a citrusů
Jemné i výrazné pastely patří k letním stálicim. Tentokrát v nich vyrážíme i tam, kam bysme si to normálně nedovolily – do práce nebo na black tie party. Jak se vám líbí třeba tahle mikinka na chladná letní rána nebo vtipné šaty z ukrajinského e-shopu?

IMG_3983

Pantoflíčky
Nejluxusnější jsou pantofle s plnou špičkou, ať už kožené nebo saténové. Nosí se ale i výrazné aplikace nebo metalické barvy. I tady platí výjimka. Neschovávejte je po party víkendu a vezměte je v pondělí na jednání.

IMG_7262

Mikina se sukní, s trenčkotem i elegantní minikabelkou
Zní to nějak krkolomně a nesourodě? Ano, i takhle vypadají hlavní trendy léta 2018. Hlavně buďte originální a nebojte se zkusit zase něco nového.

IMG_7109

Pochlubte se, který z  must have kousků sezony dostal vás? I pokud o koupi teprve přemýšlíte.

This year we match unmatchable and we mix styles together. If you are not afraid of it, you will be a fashion star – literally, as you can see below.

Straw handbag and a hat

It is really hard not to fall in love with any straw accessories. These bags and hats don’t have to stay at the beach this year. You can take it to the city too. Oh, no, you should take it there but don’t forget to put on heels and elegant dress.

You may find similar hatnot only in stores but also at your mom’s or granadma’s closet as me.

Flowers, moon and stars

Natural motives don’t belong only to fairy tales but also to our clothing and jewels. Don’t be afraid to have the whole sky in your hair or on your neck. If you need more tips for earrings, you can check our current article.

IMG_6057

Colors of ice-cream and exotics

Subtle and also distinctive pastels are summer evergreen. However now we can take it also to the office or a black tie party. How do you like for example this hoodie and funny dress from cool Ukrainian e-shop?

Hoodie with skirt, trench coat and elegant bag

Maybe it sounds strange and weird to you? Nevertheless it’s one of the combinations you shouldn’t be afraid of in summer 2018.

Slippers

Slippers with full toe are the most classy, it doesn’t matter if you buy leather or satin pair. In spite of that we also like big applications and metallic colors. And here is the exception too. It fits even to office or evening outfit.

IMG_7032

Tell us what you are wearing or willing to wear this summer?