Česká a udržitelná móda jako první v OC Chodov

Centrum Chodov11. října se otevřou brány Designer Gallery v nově zrekonstruovaném a mnohem větším Centru Chodov. Jak tento koncept vznikl, co ho doprovází a jak to bude v praxi vlastně vypadat? Abychom vám zkrátili chvíle čekání na tuhle módní a nákupní událost roku, připravili jsme pro vás krátkou rekapitulaci s výhledem do budoucna. Už na začátku ale můžeme prozradit, že jeho součástí bude i česká a udržitelná móda.

Slavnostní otevření nového Centra Chodov rozsáhlých rozměrů se blíží. Bude mít plochu větší než 100 metrů čtverečních, zajímavý designový exteriér navržený architektonickým studiem Benoy a neméně propracovaný interiér. Rozsáhlou expanzi organizuje Unibail-Rodamco. který má jistě velkou radost, že se toto nákupní centrum stalo tím nejlépe hodnoceným v České republice.

Hlavní součástí lokálně-udržitelné Designer Gallery bude i koncept store Czech Labels and Friends. Ten prodává módu od českých návrhářů. A najdete tu samozřejmě i modely Pavla Berkyho, vítěze reality show The Way, o níž jsme vám před časem psali.

Kromě módy a nákupů budete moci do Centra Chodov dorazit i za nejmodernější zábavou. V říjnu se totiž otevře také multiplex Cinema City s 18 sály, včetně nejmodernějšího 4DX sálu a VIP  zón.. O vaše chuťové buňky se postará Grand Kitchen plná restaurací všech světových kuchyní.

Foto: Unibail-Rodamco