Kousek slunného Řecka v mojí koupelně

Už asi 2 měsíce testuji dva krásné přírodní produkty od Evergetikon, které u nás prodává eshop Bioaroma.cz. Pocházeji ze slunného Řecka, a tak mi aspoň pomyslně prozáří někdy pochmurné zimní dny. Moje pleť po nich je opravdu svěží a hebká, i v tomhle počasí a věčné tmě, takže na tom něco bude. 🙂 Podívejme se na ně konkrétněji.

Přírodní péče ze slunného Řecka je v zimě ideální

Obnovující sérum s divokou růží a pryskyřicí labdanum – 30 ml

Kromě vyživení a hydratace pleti má tenhle přírodní přípravek i zklidňující a zároveň anti-aging efekt.

Práce s takovým sérem je jednoduchá i pro nás nešiky. Přemýšlím o nákupu válečku (dermarolleru), doporučili byste mi ho? Každopádně vám stačí pár kapek, které nanesete večer na vyčištěnou pleť před aplikací krému. Nejdřív jsem to zkoušela obráceně, ale pak jsem zjistila, že takhle je to příjemnější a i správné podle návodu. 🙂 Díky tomu sérum vydrží poměrně dlouho. Po zhruba 7 týdnech skoro nic neubylo. Cena je 585,-.

S testováním jsem začala už v říjnu

Čisticí a hydratační emulze – 100 ml

Používám ji na odstranění make-upu i na dočištění a osvěžení obličeje, jak večer, tak ráno. Emulze mi díky antibakteriálním účinkům hodně pomáhá v boji s mou problematickou pletí a zároveň ji zvlhčuje a vyživuje. Takže je řešením, pokud trpíte na pupínky a akné jako já i v pozdějším věku. Cena 289,- mi dává smysl, protože z emulze za 2 měsíce ubyla jen asi polovina.

Pomáhá mi čisticí emulzi s rakytníkem a organickou aloe jemně do pleti obličeje i krku vmasírovat, ne ji jen nanést. Poté, co jsem si přečetla knížku Tajemství pleti Korejek, rozhodla jsem na aplikování jednotlivých kosmetických přípravků a masáž obličeje celkově víc dbát. Začala jsem si hlavně pleť čistit oběma rukama. A je to rozhodně lepší než v rychlosti jednou rukou. Při aplikaci čisticí emulze a séra to určitě není na škodu, naopak.

Oba přípravky mají krásné obaly a jemně voní. Na vůni séra jsem si tedy chvíli musela zvykat, ale postupně se mi docela zalíbila.

Káva vypitá, ale emulze mám pořád víc než půlku 🙂

Dejte mi vědět, jestli vás něco od Evergetikon zaujalo. 🙂