Leden 2017: módní akce plné novinek

Udržitelnost a snaha o univerzální šatník hýbou světem a právě leden je měsíc ideální na změnu. Starého nepotřebného oblečení, ale i šperků, interiérové doplňků atd. se jednoduše můžete zbavit tak, že je přinesete na SWAP. Všechno, co už se vám nehodí do šatníku si najde svého nového majitele ve Slušírně A pokud milujete retro, vintage a vše kolem, vyražte na výstavu Retro. Její součástí je i módní přehlídka české značky Lazy Eye.

Slušírnu pořádá internetový bazar Vinted.cz, a to už tuhle sobotu 21. ledna od 10 hodin v Areálu Nová Pragovka. Místa pro prodávající už jsou bohužel vyprodaná. Ale díky tomu, že jich je 5 tisíc máte vy, co chcete nakupovat, mnohem větší šanci, že objevíte skvělé kousky. Vstupné symbolických 50 Kč.

slusirna_vinted

SWAP: Zbavte se chytře věcí navíc, máte na víc, to je heslo pro 29. leden ve Světě Hub. Jedná se o druhý ročník eventu, na kterém nemusíte platit vůbec nic, jde totiž vlastně o barter. Přinesete, co vám doma už překáží (ale nemusíte) a napak je na vás, co si naopak z akce odnesete domů. Kromě toho je připravený bohatý doprovodný program s filmem a také drobným občerstvením. Tak proč nechávat očistu šatníku až na jaro a nevyrazit hned. 🙂

swap

Od 8. ledna až do 30. dubna probíhá v Národním muzeu výstava Retro (nm.cz) V rámci té se bude 28. ledna od 16 hodin konat stylová módní show Lazy Eye. Tedy značky, která ručně šíje dámské šaty ve stylu 40. a 50 let. Více na lazyeye.cz, kde najdete i e-shop. A pozor, teď jsou slevy!

retro_lazyeye