Letní Tour de Petrská se blíží

tour_de_petrskaV pořadí už třetího ročníku Tour de Petrská se tentokrát zúčastní 10 subjektů z této čtvrti zaměřených na nejrůznější oblasti módy a designu, ale i na přírodní kosmetiku nebo moderní cukrovinky. V distriktu inspirovaném italským Milánem budete tak moci 17. a 18. 6. například obdivovat českou módu v SHOWROOMU  v Klimentské nebo v 100CLASS concept store v Soukenické. Bytové doplňky zase budou k vidění a zakoupení se slevou či dárkem v LAVMI. VĚRA NOVAKOVA JEWELLERY či Galeriě KusKovu pak nabídnou bižuterii a šperky.

Nově se tour účastní pánský krejčí zakládající si na individuálním přístupu, kvalitních materiálech i precizním zpracování Leo Macenauer nebo prodejní galerie KusKovu, která nabízí šperky i užité umění od českých šperkařů, výtvarníků a uměleckých kovářů.

leo_macenauer

Módní návrhářka Hana Zárubová vás opět dostane svými modely s promyšlenou konstrukcí a technologií. Nejen k jejím univerzálním a přitom nápaditým kouskům se budou výborně hodit jednoduché ručně šité kabelky od LUCIELA TASCHEN

Chybět samozřejmě nebude ani 100class Concept Store plný novinek od českých designérů.

Kosmetiku, a to čistě přírodní, zakoupíte během akce v Dr.Hauschka shopu a svoje oči i chuťové buňky uspokojíte ve Francií inspirované cukrárně Votre Plaisir Store.

votre_plaisir

Přesně bude letní Tour de Petrská probíhat od 17. do 18. 6. v čase 11–18 a 13–20 hod. Více informací  přesný program najdete na Facebooku akce.