Nová platforma Unique Business Zone: změny a očekávání

petra_nemcova

Po 5 letech od vzniku projektu a 4 úspěšných ročnících fashion weeků přichází Unique One s novou interaktivnější a různorodější platformou Unique Business Zone. Součástí akce, která se letos koná od 6. do 10. října bude několik módních přehlídek. Doplní je ale více přednášek, talky, instalace, prodejní výstavy, networking atd. Přestože se akce zaměřuje na luxusní segment, většina programu je zdarma, naláká tak více návštěvníků?

Klasický fashion week zřejmě v současnosti stačí v Čechách jeden. Z Dreft Fashion Weeku a posléze Unique Fashion Weeku se tedy v roce 2016 stává  Unique Business Zone. Z dnešního pohledu vypadá velice zajímavě konfrontace mužského a ženského principu v módě v podání Beaty Rajské a Ladislava Blažka. Jak se projevuje ten mužský budeme moci zjišťovat na následné přehlídce, takže v tomhle případě rozhodně oceňujeme provázanost jednotlivých bodů programu a jsme zvědaví na výsledek.

blazek

Složení prezentovaných designérů je hodně podobné Unique Fashion Weeku, ale součástí bude třeba i přehlídka studentů z Fakulty designu UJEP. Škoda, že se nebude prezentovat více škol pro porovnání. Obecně na velkých akcích nemívají moc prostoru, ale třeba se to změní s dalšími ročníky.

Témata diskuzních bloků se soustřeďují na aktuální trendy, takže pro většinu návrvníků budou určitě lákadlem. Teď už se jen zamyslet nad otázkami, které nás k nim napadají…

unique_business-zone

Více info na: http://www.uniquebusinesszone.cz/