Umprum shop a designové dárky last minute

Nevíte, kam vyrazit pro designové dárky na poslední chvíli? Nebo si jen chcete od předvánočního shonu odpočinout v příjemném prostředí plném desingových produktů? Vyražte na Umprum shop. Předvánoční market studentů Umprum proběhne v Galerii UM a představí práci 68 mladých autorů. Vernisáž se koná 13. 12. v 18.00, ale samotná akce probíhá až do neděle, vždy v čase 11 až 20 hodin.DSC_7148 - Mariana Berec

Letošní vánoční Umprum shop má název Welcome to Wonderland. Předvánoční stres se vám tu tedy opravdu vyhne. V příjemné atmosféře budete obdivovat práce studentů z oblasti módy, šperků, doplňků nebo interiérového designu. Jemné pastelové barvy ve spojení s instalací připomínající klidnou podzimní krajinu ještě dokreslí tu pravou vánoční atmosféru plnou kouzel a zázraků.

tyformy - Pavla vachunová

Odnést si můžete šperky Mariany Berec sladěné s porcelánovými hrnečky Pavly Vachunové, která tvoří pod značkou Tyformy. Za pozornost stojí i tvorba pro muže od Sistersconspiracy. Super moderní jsou široké kalhoty Venduly Niklové, taky byste je chtěli najít pod stromečkem? My rozhodně ano a nejen ty! Na Umprum shopu bude takových must have mnohem víc.

vendula niklova

„Jedná se o studentský projekt, kde mají možnost nejen prodat své práce, ale zároveň se na něm učí, jak to chodí v praxi. Akci musí zvládnout ve spolupracujícím týmu – od organizace, po sběr prací a komunikaci s prodávajícími, instalaci a úspěšnou medializaci kampaně. Mnozí mají poprvé možnost zjistit, jak složité je úspěšně zprodukovat nějakou akci,“ říká koordinátorka projektu, asistentka Ateliéru módní tvorby Viera Devečková.

sistersconspiracy_rijen_20179646 - info@sistersconspiracy.comFoto: Umprum