Jaroslava: módní přehlídka vzdušné elegance

Jarní modely plné jednoduché elegance a vzdušné dynamiky jsme na mole poprvé mohli vidět 30. 3. 2017. Předvedly je modelky různých věkových kategorií v okázalém prostředí Mramorového sálu pražské Lucerny. To dokazuje, že značka Jaroslavy Procházkové Jaroslava se soustřeďuje na nositelné modely s originálními autorskými detaily, které sluší snad všem ženám.

IMG_0072

Splývavé, jednoduché a dobře kombinovatelné kousky patří k letošním trendům a přesně taková je i tradičně úpletová kolekce Jaroslava jaro/léto 2017.

Odstíny červené střídala zelená, smetanová a moderní šedá. Tmavší tóny byly kombinovány s černými botami a doplňky, světlejší naopak s bílými. Střízlivý vzory následovaly jedno barevné varianty. Obuv od Bati dobře pasovala k šatům a kalhotám a ještě lépe k šik overalům.

IMG_0077

Kardigany delšího střihu ve spojení se sukní celý outfit výborně osvěží. Dovolit si je můžete v každém věku, sluší ale jen vyšší štíhlé postavě. Kábáty a kabáty zůstávají pak tou univerzálnější a elegantnější variantou. Červeno-růžové outfity nebo plisované sukně se vzorovaným svrškem jsou spíše pro ty odvážnější. Zpěvačka Renata Drossler nebo Kateřina Kornová ale tyto modely vynesly, jak se sluší a patří.

Mezi naše favority patří tentokrát overaly s širokými nohavicemi, které ve dne obléknete k teniskám či lakovaným polobotkám a večer k podpatkům i stejně univerzální lehké kabátky. Rozhodování bude náročné, ale přesto se ptáme, který outfit vítězí u vás?

IMG_0075

 

Foto: vlastní