Jak nosit extravagantní punčochy/Original tights guide

Silonky ani síťované punčocháče mi nikdy nebyly moc příjemné. Jedině ty teplé bavlněné jsem zvládala nosit celý den. Náhodou jsem ale na Facebooku narazila na krásné extravagantní punčochy e-marylin, které se s trochou odvahy dají vzít do práce i na večer. Na první pohled to možná nevypadá, ale jsou i velmi pohodlné. Nevěříte?

První z vyzkoušených kabaretek s mouchami tse-tse jsem si zamilovala na první pohled. Okamžitě upoutají pozornost a fashion znalci vám je budou chválit na každém kroku. Hatery neřešte! Výhod mají hned několik. Nemusíte se bát doplnit outfit dalšími barvami a skvěle ladí jak s podpatky, tak teniskami, co říkáte?

IMG_7001

Extravagantní punčochy Pompon jsou vtipné i luxusní zároveň. Na den je můžete zkombinovat s jednoduchými malými černými a teniskami. Večer pak vypadají skvěle s klasickými lodičkami a trendy malou kabelkou v barvě některé z ozdob či klasické černé. Jen v tomhle případě to už s dalšími výraznými kousky nepřehánějte.

IMG_5334

Kromě toho nás baví i silonky vypadající jako druhá kůže nebo ty s vtipnými motivy, nápisy Follow me apod.

Jsou na vás všechny tyhle punčocháče moc extravagantní nebo se zapojíte do soutěže o ně?

Malá rada na závěr: punčochy si neberte, když ten den nechcete být středem pozornosti. 🙂

IMG_6999

I wouldn’t believe it but they are also cozy and comfortable for a whole day at work. If you are not afraid to wear such an extravagant clothes, there are no limits. For example fishnet tights with jewels in a shape of tse-tse can be paired with various colours and style.  With sneakers too. Would you have a courage to wear it?

Pompon cabaret tights would look crazy with sneakers in one of the bright colour of decorations but also with classic black heels. Handbags could also be colourful or just black. Rules are here to be break, so show us your favourite extravagant pantyhose!

IMG_7007

In spite of that, you can try tights in one colour, with laces or patterns. There are also funny pieces saying Follow me etc.

So, would you like giveaway or is it too extravagant for you?

Our last tip: Never wear these tights when you don’t want attention!

So, would you like giveaway or is it too extravagant for you?

Our own photos