Je to vůbec ten stejný outfit?

Pojďme si zase trochu odpočinout od minulých náročnějších témat. K textilnímu odpadu nebo recyklaci se zase určitě brzy vrátím. Tentokrát ale soutěžím o oblečení z Heureka.cz a mám tu starý dobrý blogerský outfit. Konkrétně se můžete těšit na popis jednoho outfitu tak, jak ho vidím já a jak ho vidí můj přítel.

oblečení z Heureka.cz a mám tu starý dobrý blogerský outfit. Konkrétně se můžete těšit na popis jednoho outfitu tak, jak ho vidím já a jak ho vidí můj přítel.

Hodnotíme oblečení nebo pózování? 😀 Foto: Martin Ketner

Outfit jako celek

Já: Můj oblíbený sportovně elegantní styl, který nosím hodně často na pracovní schůzky, na nákupy a někdy i na večer. Cítím se v něm pohodlně a uvolněně, ale zároveň sebejistě. Většinou nosím bílá nebo černá trička a halenky, tentokrát jsem ale šla do barvy a mám z toho velkou radost. Celkově hodnotím tuhle kombinaci na jedničku i s ohledem na to, že jsem se na můj vkus odvázala v barvách. Všechno je kvalitní, některé kousky už mi slouží roky a celkově by styling vyšel asi na 3500, což není málo, ale když třeba něco z toho nosíte už 5 let, vyplatí se to. A musím si ještě pochválit sladění trička s rtěnkou. 🙂

Přítel:

Mám to hodnotit jako celkově? No, to vypadá, že potřebuješ na záchod a oblečení nuda, když to chceš slyšet.

Já znovu, nedá mi to: Ok, díky. 😀 Nejdřív ses zaměřil spíš na hodnocení pózy než outfitu, ale budiž.

Kožená bunda

Já: Moje nejoblíbenější kožená bunda, kterou jsem ulovila na Vinted za super cenu 1900,- a už ji dva roky s oblibou nosím. Hlavně na jaře a na podzim ji oblékám několikrát týdně a zatím je jako nová.

Přítel: Ta ošuntělá stará vesta se mi vůbec nelíbí a ještě, když jsem slyšel, kolik stála.

Ještě si outfit jednou připomeneme 🙂 Foto: Martin Ketner

Tričko z organické bavlny

Já: Jedno z nejpohodlnějších triček, co mám a super odstín. Za prvotřídní bavlnu s GOTS certifikací sice pár stovek dáte, ale rozhodně se to vyplatí.

Přítel: No, sportovní není, jak si ty myslíš, ale docela ujde. Každopádně máš mnohem horší věci.

Džíny

Já: Mám je už asi 5 let a jsou skvělé. Nikdy jsem nelitovala, že jsem za ně dala víc než obvykle, protože se mi to mnohonásobně vrátilo. Stály asi 1000 Kč, a to jsou z outletu, prostě Pepe Jeans, no, ale takhle dobře mi zatím žádné nepadly.

Přítel: Až moc úzký, ale dobrý, lepší než ty těhotenský, co tak ráda nosíš.

Lodičky

Já: Pohodlná klasika od Bati. Podpatek na focení nebo na večer tak akorát, na denní běhání po městě to není.

Přítel: Nemůžou být pohodlný, prostě nemůžou.

Co vy, líbí se vám outfit? A jak to máte doma s názory na módu?