Silvestrovské outfity trochu jinak

Jaký letos plánujete Silvestr? Na horách? Na party nebo doma? My budeme tradičně u přítele doma s rodinou, hrát hry, dáme si něco dobrého, pak mrkneme na ohňostroj, připijeme si a hurá spát. Silvestrovské večírky v Praze mě nikdy nelákaly, radši jdu za zábavou jindy, když mi to nikdo nenařizuje. Na nový rok ráno chodíme na výšlap na rozhlednu, a to je podle mě mnohem lepší začátek roku než vyspávat opici. 🙂 Takže pokud letos taky plánujete domácí pohodu nebo chatu v horách, čtěte dál. Do klubu v centru Prahy nebo jiného velkoměsta zrovna tyhle outfity nejsou. Na vesnickou zábavu by některé mohly stačit.

Moje oblíbená hnědo-černá kombinace


Recyklace vánoční červené

Jestli to máte jako já a na Vánoce i oslavy nového roku jezdíte přes půl republiky vlakem nebo autobusem, doporučuju vzít si pár univerzálních kousků. Snadno celý outfit pozměníte pár doplňky. Jedny šaty nebo si třeba vezmu nejdřív se sakem, pak s páskem a doplním je různými punčochami. Vánoční “santovský” overal z nového česko-slovenského secondhandu @vonaczsk zase díky jehlám a koženým doplňkům získá úplně jiný a sexy nádech. Co myslíte?

Santa si vezme podpatky a jde na party ?


Secondhand kožíšek na hory i do města

Trávíte svátky v Krkonoších, v Tatrách nebo Alpách? Pak se bude hodit nejen vybavení na lyže, ale taky pořádný kožich, který využijete večer cestou na apres ski a po návratu i ve městě. Ten můj je teplý tak akorát a mám ho z Gabriela outletu na Facebooku za nádherných 900 Kč. Určitě do téhle skupiny mrkněte, najdete tam spoustu pokladů. A pak i já budu ráda, když mi řeknete, kde vy nakupujete secondhand kabáty nebo kožíšky. Ať už on-line nebo v Praze.

Pohodlnější styling s barefoot botkami


Univerzální šaty na den i večer

V rámci spolupráce se Zoot jsem si vybrala příjemné viskózové šaty v mojí milované černé. Jsou od značky Dorothy Perkins, kterou jsem zaznamenala teprve nedávno, ale hned mi padla do oka. Viděla jsem na nádraží reklamy s Nikol Štíbrovou a říkala jsem si, jak bych jí chtěla dělat reklamu já. A ono to vlastně vyšlo! 🙂 Dlouhé rukávy a střih ke krku v kombinaci s prodyšným materiálem mám v zimě nejradši. Díky chytře zvoleným doplňkům šaty rozhodně nebudou působit nudně, naopak. Poprvé jsem si je vzala už ke stromečku s hnědým koženým páskem, abych trochu rozbila tu černou. Příště mám v úmyslu si je vzít třeba s puntíkatými punčochami @fromveronikacz a vysokými podpatky. Tahle kombinace by nemuselo být špatná ani na party, když k ní přidám nějaké velké náušnice nebo třeba teď víc trendy sponky do vlasů.

Šaty ze Zoot s outletovým páskem, který mám už roky

Radši ráno na pochod

Už tři roky místo pařby do rána radši slavíme jen do půlnoci a na Nový rok vyrážíme na tradiční procházku na jednu z rozhleden v okolí Prachatic – na Libín. Tam se víc hodí pořádně teplá péřová bunda, která neprofoukne a je nepromokavá. Tuhle mám z outletu Guess už 6 let. K bundě si vezmu klidně jen džíny a svoje nové barefoot botky ze Soulad.cz, které mám teprve pár týdnů, ale už jsem si je hodně oblíbila.


Těžká domácí pohoda

Pokud na slávu letos totálně kašlete a budete v pohodlí domova, doporučuju nejpohodlnější bavlněné dupačky Skippy. Ano, opravdu to jsou dupačky pro dospělé! Můžete je nosit i s dolní částí – ponožkami, nebo bez nich a zvolit k nim třeba ponožky, které jste dostali k Vánocům. 🙂

Teplíčko v dospěláckých dupačkách